Říjen 2015

Život v oblacích - 6. Kapitola

27. října 2015 v 23:57 | you-kNow-Who |  Život v oblacích
Čas letí jako splašený... netvrdím, že tohle je návrat, ale je tu o něj pokus. :-)
Doporučení pro dnešní kapitolu... jelikož je to už skoro rok od posledního vydání, doporučuji přečíst si stávající kapitoly. Snad tu ještě někdo zbyl, kdo si rád počte. Příjemné čtení.

6. Kapitola

Zachránit Harryho Pottera

4. října 2015 v 15:08 | you-kNow-Who |  Voldyho Jednorázovky
Před půl rokem jsem přijala výzvu na Snarry Challenge, před měsícem se na mě dostala řada a tak jsem tu dnes, bohužel s velkým zpožděním, za což se dodatečně omlouvám.

A než začnete hryzat své klávesnice, že jsem přešla na HPFF, tak NE. Není tomu tak. Jen jsem si na chvíli odbočila od originálních tématů. Nebudu vypisovat proč a co a jak, když jsem tu doteď nebyla... věnuji tomu samostatný článek. Ale vrátím se. Teď už snad doopravdy ano.

O Snarry Chalenge se můžete dozvědět více u Kalamity Jane a to ZDE.

Téma: Dobby přijde zachránit vězně Harryho, Rona, Hermionu a ostatní z vily u Malfoyových. Ale něco se nepodaří, všichni zmizí, kromě Harryho, protože mu Dobbyho ruka v poslední chvíli vyklouzne. Lucius si mne ruce a už už volá Pána zla, když se objeví Snape a za nasazení vlastního života pomůže Harrymu utéct před přicházejícím Voldemortem, přičemž ještě zabije Belatrix. Teď je Snape jako dvojitý agent prozrazen a na útěku jsou oba. Společně. Jak to dopadne?
Zadavatel: Eiffelka

Za Beta děkuji yellow.

Záchránit Harryho Pottera