Vítání čili Novoroční projev

5. února 2015 v 21:24 | you-kNow-Who |  Vzkazy
Zdravím všechny své příznivce, troufám si tvrdit, že ještě všichni neutekli (k mému překvapení a k velkému díku věnovanému Vaším směrem).

Předem upozorňuji, že tohle bude zase lehký výlev co se mého autorského já týče, no dobrá, hotová egomasturbace.Nevím, čím mám začít, proto omluvte, pokud nebude tento článek dávat smysl a vy i na konci budete hledat hlavu a patu.

Lidé, kteří jsou se mnou v bližším kontaktu ví větší podrobnosti o tom, co se kolem mě za poslední týdny dělo, takže jsou více či méně v obraze, pro Vás ostatní... věřte, že by to bylo jen zatěžování Vašich hlav a myslím, že bychom měli přejít rovnou k věci, proč tento článek píšu.

Moje hlava se jednoho dne zastavila a odmítala spolupracovat. Nicméně to období nejspíš již přešlo a já stále častěji myslím na psaní a povídky jako takové.

Nedokáži Vám slíbit, že se hned vrátím k rozepsaným, i když Život v oblacích má do konce jen pár dílů a měla to být minipovídka... V jiném světě... nejspíš budu muset počkat do jara a najít svou inspiraci na kole.
Ale honí se mi hlavou různé nápady na nové příběhy. Takové, které dovedu do konce jako své dřívější povídky. Na jeden zátah. Tak si to má hlava představuje a duše se k té myšlence naklání stále víc.

A to i přesto, že jsem ještě před pár týdny chtěla svou blogovou kariéru ukončit navždy.

Ale jsem tady. Pro sebe i pro Vás.

Takže to shrneme... nekončím, ale času již nemám tolik jako dříve, takže kapitoly budou, ale v intenzitě mého vytížení, chuti a možnosti psaní - souhlasíte? Asi Vám toho moc nezbývá... :))

Druhá věc, kterou bych Vám chtěla dnes říct... vlastně Vás seznámit...
před pár dny ke mě poštou doputoval od yellow velmi záhadný balíček. A v balíčku bylo něco... no, musíte to, respektive "ho" vidět.


Seznamte se s hadím Šustou, alias druhým Naginim. Má zhruba metr a dělá mi společnost při psaní, při pokusech o psaní.
A je dokonalý, tak doufám, že mi yellow do šupin přibalila i spoustu inspirace a trpělivosti s mojí maličkostí.

Inu... to jest vše, co jsem Vám dnes chtěla sdělit. Přijde mi fér, abych se s Vámi podělila o aktuální dění, než abych jen prošla kolem, něco přidala a zase šla...

Po dopsání Adventního kalendáře, který byl mým prvním předsevzením v tomto roce (nezačít psát nic jiného dokud ho nedopíšu), je čas pohnout se dál. Začínáme vlastní nový rok... Nastartovat mašinu a nabrat cestující do vagónů, tak račte nasedat do expresu, zpoždění nepřipadá v úvahu.

Váš Voldy
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 5. února 2015 v 21:31 | Reagovat

Jsem ráda že zase začneš psát povídky. :D  :-D

2 ester ester | 5. února 2015 v 21:56 | Reagovat

Drzim palce, nech mas dost casu, chuti a inspiracie....

3 KATKA KATKA | 6. února 2015 v 15:10 | Reagovat

máš dobrého pomocníka ať vám to jde :-D

4 sisi/ctenar sisi/ctenar | 7. února 2015 v 18:04 | Reagovat

PODPORÁÁ ! sežeňme kůly!! :D né na její hlavu a údy ale na podpěry ! :Dty to zmákneš !:D sám nagini tě bude svým modrým jazýčkem lochtat tak dlouho dokud tam ty sama zase neobjevíš ten bohatý svět nádherných příběhů které umíš jen ty, život, beznaděj a nereálnou realitu :P :D melu kraviny vždyt mě znáš :D .) .) moc moc moc se těším až si vyplníš tvé krásné předsevzetí :P :D
a do té doby !:DDD budu na tebe dělat bubububu !:D MAKÁÁME MAKÁÁME NĚKDO NEMÁ CO ČÍÍÍST XD NEMÁM V ČEM ŽÍÍT !:D Voldí :P :D však ty to chápeš no ně ? :P :D :-D  :-D  :-D  :-D

5 Yuuki Nanami Yuuki Nanami | 7. února 2015 v 22:35 | Reagovat

Som rada, že si sa svoju "blogovú kariéru" nakoniec rozhodla NEukončiť (bola by to škoda s tvojim talentom) a budeš pokračovať v písaní :-) teším sa na nové poviedky, aj na tie rozpísané - kontrolujem to tu každý deň, aby mi náhodou nejaká neušla :-D držím palce ;-)  ;-)

6 Profesor Profesor | 12. února 2015 v 21:54 | Reagovat

Zdravím tě, přeju ti aby se ti v novém roce dařilo a múzy byly nakloněny.
Jsem moc ráda, že jsi blogovou kariéru neukončila. Máš moc dobré povídky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama