Červen 2014

Prolog

25. června 2014 v 16:14 | you-kNow-Who |  Vyryto v duši
Je to jen malá ochutnávka. Jistě vám ovšem prozradí, o co vlastně půjde. A neplánuju tuto povídku nijak dlouhou. Jen tak, jak to má být.

Prolog

Epilog

21. června 2014 v 15:36 | you-kNow-Who |  Co mi život dal (a vzal)
Původně to měla být jen krátká část, ale když jsem to psala... neodolala jsem. Takže teď už oficiálně - poslední díl. Nakonec život nejprve bral, potom dával.

Co mi život dal (a vzal) - Epilog

32. Kapitola

19. června 2014 v 13:16 | you-kNow-Who |  Co mi život dal (a vzal)
Možná budu nařčena, že jsem konec zbytečně uspěchala, že ten příběh měl potenciál pokračovat. Já to vím. (Která povídka by nemohla pokračovat do nekonečna, že?) Ale teď, v tomhle momentu cítím, že tohle je ten správný konec. Takový, který si pro svoje postavy představuji. A pokud nechci zase zamrznout nad tím, že si budu lámat hlavu s tím, jak potěšit Vaše mlsné jazýčky, kdy bych musela povídku odsunout stranou, abych ji promyslela... Je to dobrý konec. A po konci přijde ještě epilog. Díky všem, kteří se mnou strávili dlouhé měsíce u této jediné povídky. Povídky, která měla být mezníkem pro tento blog. Možná byla. Pomohla mi nakonec dostat se z krize, po které bylo v plánu nasat článek s názvem: Co mi blog dal (a vzal) a ukončit tuto kapitolu svého života. Jenže... je to závislost. A stres, který mi přinesl můj závěrečný rok ve škole... znáte to... mnozí ještě poznají. Ještě jednou tedy děkuji za Vaší trpělivost, že jste to se mnou nevzdali a přečkali jste moji tvůrčí krizi. Tak hurá do čtení! A potom... vy-víte-co.

32. Kapitola
Konec dalšího příběhu

31. Kapitola

15. června 2014 v 22:33 | you-kNow-Who |  Co mi život dal (a vzal)
Omlouvám se za neplánovanou prodlevu, ale noťík je stále u pana IT lékaře a tak datluji u PC s pochroumanou klávesnicí, proto případně omluvte nedostatky. :-)
Během psaní dnešní kapitoly mi došel jeden fakt. Že už nám nezbývá moc do konce. Možná dvě, tři kapitoly. Kdo ví. Možná je to jen tím, že jsem nemohla přes dva týdny psát. Uvidíme. :-) Jinak už realizuji své psací plány, určitě se máte na co těšit. Všechno však postupně! Zatím se bavte.

31. Kapitola