Černý Petr - Bonus - část druhá

23. září 2013 v 12:12 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Tak jsem tady s pokračováním. Mělo tady být včera, ale jaksi mě zradilo vlastní zdraví...
Dáme varování 18+

Černý Petr - Bonus - část druhá

Díval se na Juliána, jak něco nadšeně ukazoval Markovi přes tlusté sklo akvária a nevědomky se u toho usmíval. Juliánova nemoc zase ustoupila a tak si mohl užívat života alespoň v malých douškách, jak mu to aktuální stav dovoloval. Nebylo to to, co všichni chtěli, ale když viděli, jak se k tomu Julián staví… nakazil je svojí dobrou náladou všechny. Zadíval se na dvojici lépe, intenzivněji. Marek byl, v porovnání s Julim, opravdu obr. Juli stále vypadal jako porcelánová panenka, ale s každým slunečným dnem se vystavoval teplým paprskům, i když venku stále vládly mrazíky. Začínal chytat tu správnou barvu. Zrůžovělé tváře neměl jen díky tomu, že mu co chvíli Marek pošeptal něco do ouška.

Kolem pasu se mu omotají paže ve známém držení. Pousměje se. Čekal na něj, než odnese kabáty do šatny, aby je nemuseli vláčet sebou. V centru měli příjemně vytopeno. "Sluší jim to spolu, nemyslíš?"

"Určitě ano." přitaká souhlasně. Měl pravdu. Sám se vtisknul do náruče, která ho tak vřele přijímala.


"Takže už jste spolu spali?" Julián se s překvapením zahledí na červenajícího se Petra a rozesměje se. "Ty jsi ťunťa. A jaký to bylo? Povídej." vyhrkne zvědavě.

"Nádherný. I když teda… ze začátku jsem to dost kazil. Choval jsem se jak panic." ještě teď by monotónně mlátil hlavou o zeď, kdyby Vlk nebyl… prostě Vlk.

"Takže jsi byl dole a Vlk se vyznamenal? Hezkýýýý." protáhne s úsměvěm.

"A co vy s Markem?" Zeptá se zvědavě, protože se kromě jiného nechce nípat ve svém soukromí, díky kterému stále ještě rudne, jen na to pomyslí.

Julián zrudne podobně jako on před malou chvílí. Vyprsknou smíchy v okamžiku, kdy se střetnou jejich pohledy. "Ohohóóó, tak už?" mrkne na něj Petr a vyčká si na malé přikývnutí.

"A jaký to bylo?" zamrká.


"Na co myslíš?" tichá otázka dolehne k jeho uchu. Zavrtí hlavou s pousmáním. Zahledí se na žraloky plujících kolem skla v pravidelně velkých kruzích.

"Jen jsem si na něco vzpomněl."

"Ano? A povíš mi na co?" zavrní mu Vlk do ucha. Dnes se chová opravdu přítulně a Petr se přistihl, že mu to naprosto vyhovuje. Mít plnou Vlkovu pozornost bylo něco úžasného.

Pousměje se. "Na naše první milování, když to musíš vědět." Otočí se k Vlkovi čelem, aby si ukradl polibek. Nedbá toho, že nejsou v centru sami a rozhodně budí svým chováním pozornost v okolí.
Vlk spokojeně zamručí do jeho rtů. "To je určitě něco, na co se nedá jen tak zapomenout." Pousměje se do rtů svého přítele.

"To máš tedy pravdu." Uchechtne se, když se na okamžik oddělí. Protože některé situace byly opravdu směšné. Jenže na ty on nevzpomínal. Myslel jen na to hezké, co se mezi nimi událo. Ty trapné chvilky musel potlačit, aby si to neustále nepřehrával a nevyčítal.

"Hmm… jsi vzrušený." Zamumlá mu Vlk do ucha, když se k němu přitiskne svými boky.

"Hele vy dva, měli byste si to nechat na doma. Kazíte mravnost všech přítomných." Ozve se vedle nich Juliho rozesmátý hlas.

Petr se nechtíc odtrhne od smyslných rtů, které na něj působily jako magnet. Vyvolávalo to v něm nutkání, že je potřebuje líbat neustále. Rozhlédne se kolem sebe, aby zjistil, že opravdu lákali pozornost. Lidi se začnou nenápadně odvracet a něco si šuškat. Zavrtí hlavou a podívá se na Vlka, který ho stále tiskne k sobě, v tváři má však svou netečnou masku.

"Nezabývej se tím, neděláme nic špatného." Vtiskne mu Vlk polibek na čelo a trochu se odtáhne. Svými rty však zůstane dostatečně blízko Petrova ucha. "Ale ten problém si schovej na později. Rozhodně ti ukážu, že naše další milování bude mnohem lepší než to první."

Věřil mu to, protože Dominik dokazoval moc rád.


"Teď ti dokážu, že jsem ten nejlepší, kterého jsi do teď měl." Zašeptá mu do úst, když se nad ním naklání. Petr, rozbolavělý touhou se jen uchechtá.

"Dost si věříš, že?" ale i přes svá slova navádí Vlkovu ruku jižním směrem, protože nutně potřebuje vyvrcholit a stačí mu k tomu opravdu málo.

"Kuš." Plácnutí přes nenechavou dlaň je v tuhle chvíli strašně sexistickým dotekem, který mu Vlk může věnovat. Zakázal mu, aby se dotýkal sám sebe a doslova si vychutnával to zoufalství, které Petr pociťoval se svým roztouženým klínem a citlivou pokožkou.

Místo ruky použil svá ústa na to, aby ho vysál až do poslední kapičky, prsty zase k tomu, aby masíroval jeho citlivý vchod a nutil ho sténat tak hlasitě, až nad sebou samým ztratil kontrolu.


"Juli… vážně si z toho nic nedělej. Prostě měl jen špatný den. To se stane. Třeba si to teď vyčítá…"

Julián si odfrknul. "Je v práci, ten si určitě nic nevyčítá."

"Ale no tak. Jsi jen naštvaný. Uvidíš, bude líp." Poplácal svého kamaráda po zádech a potom si ho konejšivě přitáhl do náruče.

"Ty máš zrovna co říkat. Minulý týden jsi vyváděl podobně."


"Proč jsi nepřišel?" vyjel po Dominikovi opravdu agresivně. "Dokonce jsem ti i volal a tys mi to nezvedal."

"Petře? Cože? Měli jsme se přece sejít tady, vždyť jsme se na tom tak domluvili, ne?"

Na malý moment se při tom argumentu zarazí, ale ihned ho to opustí. "Nedomluvili. Řekl jsi mi, že se potkáme u centra a rovnou půjdeme do toho kina."

"Možná řekl, ale potom jsme se přece bavili, že budeš mít věci ze školy a nebude se ti to sebou chtít tahat, tak jsme to nakonec přece přehodnotili, ne?"

"Ne, tak to opravdu nebylo. Nedomluvili jsme se na tom. Řekli jsme, že se sejdeme u centra a já tam na tebe čekal jako pitomec v týhle kose a přemýšlel, proč nejsi schopný mi vzít alespoň telefon." Byl hodně naštvaný. Byl a chtěl to dát Dominikovi hodně najevo.

"Petře… uklidni se prosím. Omlouvám se, pokud jsme se teda domluvili špatně, ale neseme na tom oba stejný díl viny. Je mi líto, že jsi musel čekat v zimě. Já zase čekal tady a mám vypnutý zvuk už ze školy. Starý zvyk, který jsem se ještě neodnaučil dělat." Snaží se ho uklidnit pokud možno klidným hlasem, i když by netvrdil, že sám není naštvaný. Jenže on na druhou stranu čekal v teple pokoje a mohl si mezitím dodělat nějaké věci, které byly potřeba. I tak čekal, že Petr přijde přesně. Jen se špatně dohodli. To se občas stane.

"Já jsem klidný." Zavrčí na něj, než sebou hodí na postel.

"Ale no tak…" přejde k němu, aby si ho udobřil. "Opravdu jsme se museli špatně domluvit, mrzí mě to. Příště se raději dvakrát přesvědčíme, že jsme oba rozuměli tomu, co jsme si domluvili. Souhlasíš?"

Nespokojeně se odtáhne. "Nauč se ten mobil prosím používat."

"Slibuju." Přikývne souhlasně. Opravdu by se měl naučit používat mobil tak, aby byl při ruce vždy, když to bude potřeba. Do teď neměl nějakou potřebu. Přitáhne si Petra přes sílu k sobě, aby ho na usmířenou políbil.


"Pojďme se trochu tulit, prosím. Chybíš mi tady." Vlk ho vyruší od studia, kterému se ve skutečnosti vůbec nevěnoval. Poklepe vedle sebe na postel, aby Petrovi naznačil, kde ho ve skutečnosti chce mít. "Můžeš mi povědět nějakou pěknou pohádku." mrkne na něj.

"Ty ses zbláznil, že jo? Potřebuju tady něco dodělat…" vykrucuje se. Ne že by k němu hned a s radostí neskočil, ale potřeboval taky občas dělat hérečku, aby si Dominik nemyslel, že ho na dobré slovo dostane. Dostal by.

"Ale no tak, oba moc dobře víme, že do toho koukáš jen z principu." Místo přesunu Petra k Vlkovi, se Vlk zvedne a hupne k němu do postele. V podstatě ho zavalí svým tělem. "A mám tě a už tě nepustím."

"Ty ještě nemáš dost?" zabublá Petr smíchy, když se vzpamatuje z toho náhlého dopadu. Kniha mezi nimi je jen malou překážkou.

"Tebe? Neměl bys zapomínat, že tebe nebudu mít dost nikdy." blýsknutí ve Vlkových očích mu jen těžko ujde, když je tak očividné.

"Víš, že bys neměl stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko?" mrkne na něj Petr.

"Brod tu žádný zrovna nevidím, ale kalhoty bychom stáhnout rozhodně mohli."


"Zůstaň takhle a ani se nehni." byl to příkaz nebo konstatování? Petr nedokázal rozpoznat rozdíl. Jedno však věděl jistě. Dominik na něj právě teď hrál jako na nějaký hudební nástroj. Každý dotek v něm vyvolal nějakou odezvu. Předpokládal, že je Dominik zkušený, ale že bude až takhle, o tom ani ve snu nedoufal. Bylo to skoro jako splněný sen po tom všem.

"S tak enormní erekcí bych stejně daleko neutekl." zavrčí na něj a odpovědí mu je drobné uchechtnutí někde od jeho klína.

Dominikovy ruce jsou všude. Stejně tak ústa. Klečel na posteli na všech čtyřech a nechal se sebou zacházet, jak se Dominikovi zalíbilo.

"Alespoň nějaká pojistka."

"Určitě by se o mě na patře někdo postaral." poškádlí ho dost drsným způsobem. Vlastně poprvé za jejich krátký vztah vytáhne něco takového.

"Vrrrr..."

 

44 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jane Jane | 23. září 2013 v 14:54 | Reagovat

musela jsem si to přečíst 2x :D ti jsou tak roztomilý :D paráda, jsem spokojená a doufám, že to není poslední bonus :)

2 barbor barbor | 23. září 2013 v 15:10 | Reagovat

konečne julián :D na toho som sa tešila. dúfam, že mu bude už len lepšie. on je  tak rozkošný. len ho objať. u petra a vlka to vyzerá tiež dobre :D vo svojom vzťahu majú zo všetkého troška. super časť

3 Saskya Saskya | 23. září 2013 v 16:34 | Reagovat

oni sú všetci také zlatíčka :)
mhmm, to vie ale spíjemniť nepekný, chladný, pondelkový deň :)

veľmi pekný bonus, dúfam, že zďaleka nebude posledný :)

4 KalamityJane KalamityJane | Web | 23. září 2013 v 18:42 | Reagovat

:D tak to nemělo chybu :D Díky

5 Sarelle Sarelle | 23. září 2013 v 18:58 | Reagovat

Krásné odreagování po vystoupání na Paprsek v naprosto otřesném počasí :D Normálně mě to i zahřálo a ti dva jsou tak roztomilí :3

6 Coco Coco | 23. září 2013 v 21:12 | Reagovat

No, co na ro říct? :-D Prostě... Vrrrr... :-D

7 dasa dasa | 23. září 2013 v 21:17 | Reagovat

:-D  ze hérecka :-D  su zlaty sa tesim na dalsi bonus o nich

8 IQY IQY | 23. září 2013 v 21:29 | Reagovat

výborné počteníčko :-) oči žiaria radosťou, Juli sa má lepšie, yupííí a zažil krásnu chvíľku :-D
sladké čriepky do mozaiky P+V, ihravé myšlienky, hriešne skutky a pikantné predstavy... :-P,
Voldíku, díky, teším sa na ďalšiu dávku nezbedností v bonusoch :-)

9 yellow yellow | 23. září 2013 v 21:54 | Reagovat

Voldy, protože jsem povídku nekomentovala, tak alespoň teď. Konečně se mi ji podařilo dočíst a jako vždy jsem si ji užila. Tentokrát ses na hlavních hrdinech ani moc nevyřádila - zlomený nos a otřes mozku... co to je v porovnání s tím, čím prošli jiné postavy. :)

10 Wieta Wieta | 23. září 2013 v 22:06 | Reagovat

oni sú takí chutný :D všetci :D také milé zlatíčka :D paráda :D len tak ďalej a možno aj skôr vyzdraviem :D

11 Lili Lili | 23. září 2013 v 22:25 | Reagovat

Tak sa zdá, že Peter a Juli našli svoje lásky a polovičky :-D Som rada, že je Julián na tom lepšie a že medzi ním a Petrom už to je tiež v poriadku :-D

12 Sung Sung | 24. září 2013 v 9:47 | Reagovat

Tyhle doplňující kapitoly jsou bomba :-D  :-D

13 Voldy Voldy | 25. září 2013 v 10:55 | Reagovat

[1]: Ne, mám pocit, že opravdu není poslední *nenápadně mrká*

[2]:[4]:[6]:[7]:[10]:[12]: Děkuji za vaše reakce :) další přijde co nevidět, aby si každý našel něco pro sebe :)

[3]:[5]: Vždycky mě potěší, když vám kapitola zlepší den nebo působí jako odreagování, to znamená hodně :-)  

[8]: Překvapivě se mi takové útržky strašně dobře. Jak na sebe nenápadně navazují... myslím, že si to střihnu zase a znova

[9]: Díky yellow, že ses alespoň ozvala :-) Konečně povídka, kde nebylo takové drámo, co? :-D To ještě nevíte, co nás čeká *angel*

[11]: Už to tak vypadá, že tahle povídka bude dokonale sladká :-D

14 Nyce-oH Nyce-oH | 25. září 2013 v 14:34 | Reagovat

Jaj ach ten Petr, škádlit Vlka takovouhle větou, když klečí na čtyřech, bych nenazvala, jako moc rozumné XD Bych jako adekvátní odezvu z Vlkovi strany viděla označkování zuby na místě, kde to pak bolí když se dosedne... To by se Petr pak chudinka divil XD A ta jejich hádka, že se špatně domluvili, to jak se Vlk tváří typicky chlapsky klidně, to by mě velice dožralo XD Jen si nějak nemohu zvyknout na Marka k Juliánovi XD Ale racionální odůvodnění k tomu nemám XD

15 Widlicka Widlicka | 16. ledna 2014 v 18:50 | Reagovat

Wáááuuuuu :-P
tak tak tyhle bonusy byly ukázkové :-P ;-P
nejvíce mě dostal ten úplně poslední ...vrrr... :-D  :D

16 Zuzana Zuzana | E-mail | 19. května 2014 v 23:02 | Reagovat

Strašne ma potešilo, že sa má Julián lepšie. Dúfam, že to tak už zostane. Bol to zase ďalší krásny bonus.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama