24. Kapitola

6. září 2013 v 12:16 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Opravdu se omlouvám, že máme teď takovou prodlevu. Snad mě za to moc neproklínáte. Hned, jak se situace uklidní, tak se na to vrhnu (snad už konečně) v obvyklém tempu.
Dnešní kapitolu, na kterou jistě netrpělivě čekáte, věnuji všem komentujícím. Katka, LoLo, Sarelle, Wieta, Coco, barbor, sisi, Sung a Nyce-oH. Někteří mě pobavili. Obzvlášť LoLo :-D Jsou dny, kdy miluju takhle výstižné komentáře. (Ale ty "věky" bych si vyprošovala :D)
Díky za všechny vaše reakce!

Dnes: 15+
Beta: Alex

24. Kapitola

Možná mu vůbec nedocházelo, co mu vlastně Vlk řekl. Nebo byl slepý a neuměl ve Vlkovi stále ještě číst. Což by odpovídalo tomu, proč dokázal rozpoznat jen pár výrazů v jeho obličeji, gest a postavení těla. Chtěl ležet na zádech a propalovat svým pohledem strop nebo v lepším případě rovnou usnout, ale nedařilo se mu ani jedno. Stál v koutě pokoje, kousek od dveří, které byly na noc zamčené před nevítanými návštěvami. Než se zastavil, chvíli neklidně přecházel sem a tam. Bál se pocitů, které by ho mohly pohltit a chůze byla jediná činnost, která dokázala zabránit úplnému propadu vlastní mysli.

S pohledem upřeným na křivku Vlkova těla schovanou pod pokrývkou přemýšlel o všem, co se mezi nimi stalo.

"Nemůžeš spát?" Trhne sebou leknutím. Nevšiml si, že se tělo před ním zavrtělo a Vlkova tvář se otočila jeho směrem.

"Promiň, nechtěl jsem tě vzbudit." Chvatně přejde ke své posteli, aby se na ní bezmyšlenkovitě usadil. Určitě Vlka probudil svým propalujícím pohledem, protože žádný hluk nedělal.

"Nespal jsem."

Takže věděl o jeho kráčení po pokoji? Úplně všechno? Jak přecházel sem a tam? Měl by děkovat všem nahoře, že si sám se sebou nepovídá nahlas, protože to už by Vlka dorazilo. A nemohl i nadále dělat, že spí?

"Jsi v pohodě? Stalo se něco?" Žádné známky ospalosti nebo spánku. Takže byl opravdu vzhůru. Zvedne se z postele a usadí se na tu Petrovu těsně vedle něj. Ruka na koleni se objeví tak nenuceně, že se mu z toho udělá mdlo. Nemohlo by to být normální? Zachvěje se. Stočí svůj pohled do Vlkových duhovek. Byly tak nic neříkající, že by se měl spíš bát, ale jeho to přitahovalo ještě víc. Dokonalá kontrola nad sebou samým, alespoň tak se Vlk jevil. A přitom on ho poznal i jinak.

"Všechno je…" nedořekl. Stihl postřehnout ještě vlhký jazyk, jak se dotkl Vlkových rtů a potom se ty rty přitiskly na ty jeho. Prsty ho jemně pohladily na ztuhlé šíji a jemně si ho přitáhly ještě o pár milimetrů blíž. V hlavě měl najednou dokonale prázdno. Nemusel se ptát, co se to vlastně děje, to si uvědomoval až bolestně jasně, ale ptal se, co Vlka vede k takovému chování? Chce si užít? Odkopnout ho, aby měl zase pokoj jen sám pro sebe, protože když ho odkopne, tak Petra dokonale zničí?

Zavře víčka, aby se oddělil od světa. Ty rty jsou stále cítit zubní pastou, ale i tak může cítit sladkost Vlkovým pevných rtů.

Je to jako odměna za nic.

odtáhnutí přijde z Vlkovy strany příliš nečekaně, ale prsty na šíji zůstanou. Jemné tření vyvolává v Petrovi chvění vnitřních orgánů. Kdyby byl kočka, předl by. Nechce otevřít oči a pokazit to. Když ho opustí prsty a postel se prohne zpátky, jak ji opustí jedna váha těla, povzdychne si. Jenže nepřijdou očekávané kroky a vrznutí Vlkovy postele. Místo toho se prsty objeví na jeho rameni. Jemné zatlačení, když ho Vlk tlačí do peřin. Zaboří svou hlavu do polštáře. Pořád ještě neotevřel oči. A jeho spolubydlící to zřejmě nevyžaduje, protože nijak neprotestuje. Lehké trhnutí s tělem, když z pod něj vytahuje přikrývku, která ho následovně přikryje až po krk.

"Sladké sny."

***

Tiše zalehne do své postele a přikryje se pokrývkou. Pohledem spočine na klidné tváři svého spolubydlícího.. Petr již dávno usnul a on jen hlídal ten spánek svým pohledem, aby se ujistil, že byl dostatečně vyšokovaný náhlým polibkem, aby o chvíli později navštívil svět snů. Chtěl to udělat znovu a mnohem víc, ale nebylo mu to dovoleno. Petr příliš tápal mezi světy, než aby si uvědomil skutečnosti, které se snažil naznačovat. A možná byla chyba i na jeho straně, že naznačoval příliš hloupě na to, než aby to někomu došlo. Ty jeho složitosti a nevyřčené otázky. Nemohl za svou výchovu, která z něj udělala to, co nyní byl. Přitom se zdálo, že spoustě lidem taková povaha učaruje. Proto měl kolem sebe tolik lidí. A vypadalo to, že i Petr se chytá. Až příliš. Jenže na to musel přijít sám. Dovolit mu…

***

"Jedeš tedy na Vánoce domů?" Otázka, která už tady jednou byla, přišla v momentě, kdy se Vlk vynořil ze sprchy, s oblakem páry v zádech. Ohřívač vzduchu, který si pořídili, dokonale plnil svou práci, takže už se nemuseli omezovat oblékáním se ihned v koupelně. Jenže v některých chvílích by byl Petr radši, kdyby se tam oblékat museli. Vlk se nerozpakoval přijít do pokojen jen s ručníkem kolem beder, zatímco mu ještě po zádech tekly kapičky vody. Stejně jako nyní. Ručník si přidržoval prsty u pasu a chtěl se s ním bavit o myšlence, která ho právě napadla. Alespoň tak vypadal. Jenže Petr byl zaujatý dokonalostí, která se před ním objevila. Otočil se za hlasem tak automaticky, že ho takový pohled přistihl nepřipraveného. Do Vánoc přeci zbýval ještě nějaký čas. Chtěl si snad Vlk po svátcích někoho dovézt a nechtěl u toho mít Petrovu společnost? Střeva se pohnula v žárlivé otočce při té představě. Nepatřil mu.

Pobavené: "Petře?" ho probere z okouzlení.

"Cože?" zatřepe hlavou, aby ten opar dostal hodně rychle pryč. Ne zrovna nepříjemné pnutí v kalhotách se mohlo ještě zvětšit.

"Ptal jsem se, jestli jedeš na Vánoce a svátky domů?"

Udělá pár kroků k němu, protože kousek od něj má skříň s oblečením. Může cítit tu omamnou vůni. Zavrtí se a otočí zpátky zády, aby Vlk nemohl vidět jeho zrudnutí, když se další várka krve přestěhuje do podbřišku. Odkašle si. "Jedu, jak jsem říkal. Ty ne?"

"Jedu, ale přijedu. Jak jsem říkal." zní to pobaveně. Petr natočí svou hlavu k Vlkovi, aby se mu naskytl pohled na pevná mužská záda. A holý zadek. Penis v klidném stavu, když se předkloní, aby si navlékl spodní prádlo. Zůstane neslušně zírat na tu výbavu, která mu byla tak snadno ukázána, dokud ji nepřikryje tenká látka černých boxerek. Donutí krční obratle k činnosti, aby upřel svůj pohled zpátky do učebnice. Zajede na židli o kousek víc pod stůl. Teď nebude moct bez trapasu vstát.

"Chceš si sem někoho vzít?" nesmyslná otázka pro tuto situaci. Ochraptělý hlas raději zaplaší sklenicí vody, kterou si sebou ke stolu vzal.

Vlk se k němu překvapeně otočí, ale on se na něj nechce podívat. Nechce, aby zjistil, co má zrovna teď za problém. Probodne očima slova, která mu nyní nedávají žádný smysl. "Proč myslíš?"

"Že se zase ptáš? Chceš mít volnej pokoj?"

"Jak jsi na to přišel? Nikoho teď nemám, jestli sis nevšiml." Ironie ukápne na podlahu. "Jen jsem se chtěl ujistit." pokrčí rameny v tolik nevlkovském gestu. "Jsi v pohodě?" otázka vyvolaná Petrovou ignorací.

"Jsem. Můžeš mi klidně napsat, kdyby ses potřeboval ujistit během prázdnin, že opravdu nejsem na cestě. Moje číslo už máš."

***

Měl se k němu chovat úplně jinak, pokud ho chtěl někdy vidět vedle sebe. A ne jen tak obrazně. Skutečně. Nahého. Byl v tuhle chvíli příliš chtivý Vlkova těla, než aby mu to mohlo myslet racionálně. Vlk odešel za sháněním posledních Vánočních dárků, jak se zmínil před svým odchodem a on nyní tisknul svou erekci v pěsti a pokoušel se dovést se k vrcholu alespoň vlastní rukou. Když už se nedokáže odhodlat k něčemu jinému. Zámek byl pečlivě zamčený, aby nepřišla nevítaná návštěva. I tak mu trvalo dlouho než se odhodlal k akci.

Myslel jen na něj. Na zapletené vlasy. Chtěl ho zatahat za dlouhé dredy, zaklonit mu tak hlavu a laskat hrdlo, které by se mu tak odhalilo. Chtěl se dotýkat růžových bradavek, které vídal každý den. Rukama by přejížděl po ochlupených nohách, zatímco by svými rty laskal podbřišek. Chtěl se dotknout hebkých varlat. Hladkého penisu, který by pod jeho dotykem narostl.

Trhnul sebou v návalu počátečního přívalu orgastické křeči. "Dominiku!"

Prudký nádech.

Něco bylo jinak.

Prudké rozevření víček dokořán. První mrknutí, než mu dojde, že jeho penis nesvírá jen jeho ruka.

Druhé mrknutí. Opar touhy poklesl na takový bod, aby mohl pohledem zaostřit na toho vetřelce, který ho vyrušil.

Třetí mrknutí a ztráta slov, když spatří objekt své touhy. S jeho penisem v ruce. Zasténá. Mučivě pomalé přetáhnutí předkožky přes citlivý žalud a odhodlaný pohled Vlkových očí do těch jeho.

Jak dlouho..?

Nemůže přemýšlet, ne teď, když je skoro až na vrcholu. Myslet bude až potom, i kdyby to měl být poslední zážitek, který s Vlkem bude mít. Přivře oči, když se ruka znovu pohne. Dělá to takhle i sobě?

Chtěl si to vychutnat, ale byl příliš blízko hranici. Poddá se tomu. Vytrysknutí bílé tekutiny je úlevou i odměnou. Zaboří hlavu do polštáře, když se dostaví hvězdičky za víčky. Ne, nemůže s Vlkem držet oční kontakt. Cítí kapky, které dopadnou na jeho tělo. Ruka však nepřestává třít. Chce z něj dostat i poslední kapky.

"Do hajzlu." skryje svou tvář rukama, když mu začne docházet, co se vlastně událo. Jak se Vlk mohl dostat dovnitř? Vždyť se přece zamkl… klíče výsměšně leží na nočním stolku těsně vedle něj. Co to provedl? Slyšel ho? Tvář zabarví rudá barva, když si uvědomí, že musel to jméno vykřiknout hlasitě. Vždyť už byl skoro na vrcholu. Chtěl se udělat s Dominikovým jménem na rtech a přitom… se udělal do jeho dlaně.

Co bude teď? Vyhodí ho? Pomalu uklidní svůj splašený tep, než se odhodlá čelit tomu zpříma. Spustí tuku podél těla. Otevře své oči a natočí svůj pohled směrem, kterým tuší Vlka. Ještě stále je v kabátě, ve kterém odcházel. Boule v kalhotách je nepřehlédnutelná, ale záhy ji skryje svou volnou dlaní. Až teprve potom Petrovi dojde, že je ještě stále svírán. Dredatá hlava se natočí jeho směrem. Mírný úsměv na rtech.Potemnělé oči plné touhy to nevyděsí. Asi by měly.
 

33 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 LoLo LoLo | 6. září 2013 v 12:55 | Reagovat

Oh.

My God.

Wow...tohle je vážně...wow.

:D

Výstižná jako vždy, ha.

Za ty věky se omlouvám, ale ono se to tak říká .DD

2 Sung Sung | 6. září 2013 v 14:06 | Reagovat

Jeee :-D To chce brzy dalsi dil :-D

3 IQY IQY | 6. září 2013 v 15:07 | Reagovat

výborný zvrat, ako ľadová sprcha! paráda :-)  :-P teším sa na ďalšiu kapču !

Chcem sa spýtať... plánuješ pokračovanie 62? námet je to dokonalý, s obrovským potenciálom ! :-D

4 Wieta Wieta | 6. září 2013 v 15:08 | Reagovat

O môj bože :D to bolo...no bolo to...no proste to chce urýchlene pokračovanie :D konečne sa k tomu dokopali :D

5 Sarelle Sarelle | 6. září 2013 v 17:39 | Reagovat

To bylo naprosto suprově skvělé! Přijdu si jak úchyl, ale čtu to stále dokola a možná proto se mi stále nedostává těch správných slov :) Voldíku, jsi můj nejoblíbenější autor. A to jak díky kvalitě tak i četnosti přidávání :D Btw, jestli to teď Dominik nebo Petr utne...tak asi normálně zkolabuju o.O

6 KalamityJane KalamityJane | 6. září 2013 v 18:34 | Reagovat

oh... Božínku, co teď? ???  Jsem z toho úplně na větvi. Asi budu potřebovat ledovou sprchu.. .apak si to dám ještě jednou. :-D Díky!

7 barbor barbor | 6. září 2013 v 19:07 | Reagovat

na čo nemali odvahu, urobila odvaha, no s veľkým pričineným vlka, lebo ten mohol odísť. no musím priznať, že tá situácia bola pre mňa prekvapujúca. len dúfam, že teraz sa už rozhýbu :)

8 Voldy Voldy | 6. září 2013 v 20:04 | Reagovat

[1]: No jo, ale mohla bych se urazit, protože "věky" evokuje měsíce a roky. Mě přidávání trvá cca max. 3 dny :-D

[2]: [4]: Rychlé pokračování? To záleží na uspořádání hvězd a růžových jednorožcích :D

[3]: Děkuji za pochvalu a ano, plánuji pokračování 62, ale vše záleží na aktuální chuti psát určité dílo ;-) věřím však, že jakmile se mi zasteskne po sluníčku, moři a potápění, tak se na to vrhnu.

[5]: *Voldík zrudnul jako rajče a roztekl se* Taková chvála je fakt boží, neskutečně mě těší. Četnost přidávání ve většině připadů záleží na čtenářích. Jen v tomto týdnu do toho zasáhnul můj začátek školy a následné praxe. Moc zmatku, chaosu a stupidit.

[6]: Díky, sprchu si klidně dej a klidně se zase vrať :-*

[7]: Já taky, ale copak je Petr nějaká akce? Pořád samé uzavírky a časové prodlevy... evokuje mi to trochu stav silnic a dálnic u nás :-D Petr je prostě můj nerozhodnej ťunťa a ani Vlk není v tomhle směru zrovna dvakrát nerychlejší. Děkuji ti :)

9 Coco Coco | 6. září 2013 v 23:51 | Reagovat

No.... kur*a dobrý :-D   --aneb historický mezník - můj koment k ději :-D

10 Nyce-oH Nyce-oH | 7. září 2013 v 1:42 | Reagovat

Můj ty bože XD... Kapitola to byla hezká, i když si mi místy zapříčinila nadávací chvilky xD Petr se chvilkama chová jak správná trumpeta, Vlk to je prostě pán tajemný Vlk... a když k tomu přičtem ještě tvé ukončování kapitoly 15+, která tím koncem naznačuje, že by klidně mohla být 18+, kdyby nebyla tak napínavě ukončená... Tak prostě jediný, na co se vzmůžu je grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr xD Děkuji ti za věnování, tak jak mě to petrovo přistižení vyšokovalo, tak mě i celá kapitola zvedla náladu pěkné to bylo, Voldy!

11 Voldy Voldy | 7. září 2013 v 9:28 | Reagovat

[9]: Tak to chce obrovský potlesk. :-D Děkuji. :)

[10]: Já děkuji za tvůj komentář. :) Snažila jsem se, ale ještě nemáme dořešené nějaké ty malé záležitosti, tak uvidíme, zda nám další kapitola donese 18+ díky nějakému zapříčinění jsem zjistila, že mi v téhle povídce kompletní 18+ vůbec nechybí. Takže vám budu muset asi sepsat nějaký ten bonus navíc :-D uvidíme, co nám přinese zítřek, jak se říká. Já finišuji. :-D

12 KATKA KATKA | 7. září 2013 v 12:56 | Reagovat

vyrazila jsi mi dech , ach můj bože úžasné :-D

13 sisi/ctenar sisi/ctenar | 7. září 2013 v 15:30 | Reagovat

Konečně neslušný díl :D Notná dávka která mi konečně byla dána. Ach Voldy jsi vskutku ukecaná :D Takhle sprostě mi lhát !:D

14 LoLo LoLo | 7. září 2013 v 16:02 | Reagovat

Ale Voldy, ty se přece neurážíš .))

15 Saskya Saskya | 7. září 2013 v 17:56 | Reagovat

wow, kam sme sa to dostali?! :) super :D

16 Baruska Baruska | 8. září 2013 v 1:15 | Reagovat

Tak to bylo nečekaný, ale samozřejmně vítaný zvrat. :D Přídavek!!! Přídavek!!! ;-)

17 alla alla | E-mail | 8. září 2013 v 21:52 | Reagovat

Nádhera, vážně nádhera :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama