Září 2013

28. Kapitola

29. září 2013 v 1:11 | you-kNow-Who |  Zachránce
Víte... přišla ona očekávaná krize po dopsání povídky. Takže jsem se upnula k tomu, co mi zrovna jde.

Věnuji: ester, Sung, Pretynce, Wietě, Katce, yellow a barbor. Moc vám děkuji za vaše komentáře. A ještě Keksíkovi.

28. Kapitola

27. Kapitola 2/2

27. září 2013 v 12:40 | you-kNow-Who |  Zachránce
2/2

27. Kapitola 1/2

27. září 2013 v 12:36 | you-kNow-Who |  Zachránce
Uvědomuji si, že mnozí z vás už Zachránce nečtou, protože je tak málo. Není to kvůli tomu, že by mě nebavil, je to kvůli tomu, že Alex je prostě... pro mě něco, co mnoho z vás nedokáže pochopit. Pokud by se našel někdo, kdo si ještě rád přečte, tak vás upozorním na to, že není třeba se vracet k předchozím kapitolám, pokud si alespoň vybavujete Alexův charakter. Přijde mi, že touhle kapitolou vznikl trošku nový příběh. Tuto povídku určitě dokončím.

Tahle kapitola je pro Pretynku, nejen proto, že jsem jí ji slíbila.

Taky je kapitola dvoujnásobně delší než obvykle. Jo, měla jsem chuť ji střihnout v nejlepším, nakonec jsem si to rozmyslela.

Varování: střelba
Berte s rezervou popis boje, který bude probíhat. Mám některé poznatky naposlouchané z reálných příběhů.

27. Kapitola

Černý Petr - Bonus - část druhá

23. září 2013 v 12:12 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Tak jsem tady s pokračováním. Mělo tady být včera, ale jaksi mě zradilo vlastní zdraví...
Dáme varování 18+

Černý Petr - Bonus - část druhá

V jiném světě

20. září 2013 v 21:42 | you-kNow-Who |  V jiném světě

V jiném světě


Černý Petr - Bonus - část první

19. září 2013 v 16:28 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Vím, že jsem s přidáním dost otálela, ale když já jsem si nemohla pomoct :D a taky jsem neměla takovou příležitost. Takže až nyní. Děkuji za komentáře u poslední kapitoly. Jste úžasní, jak se mnou dokážete zacvičit. :) Nyní se snad dobře bavte.

Varování: 18+

Bonus - část první

Černý Petr

16. září 2013 v 11:46 | you-kNow-Who |  Černý Petr

Černý Petr


27. Kapitola - Konec

16. září 2013 v 6:17 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Velice se omlouvám, že jsem vás musela nechat čekat tak dlouho. Původní plán byl, že vám kapitolu přidám hned v sobotu, když se vrátím domů, ale bylo to trochu složitější, protože jsem nakonec doma ani nebyla a v neděli jsem nestíhala udělat všechno, co jsem chtěla. Proto spěchám s kapitolkou takhle brzo ráno, abych vás alespoň trochu potěšila. Ale možná vás potěší i fakt, že během té šestihodinové cesty vlakem tam a potom i zpátky, jsem nelenila a vymýšlela další povídku. Vlastně mě ten nápad trknul dřív, ale bylo potřeba ho rozvinout, takže to se uskutečnilo. Potom pro vás mám ještě jednu povídku, kterou jsem tvořila během prázdnin společně s Černým Petrem. (Pamatuje si ještě vůbec někdo, že ČP měla být prázdninová jednorázová rychlovka?) Ale tu povídku objevíte ve chvíli, kdy se dostanu domů a najdu disk, na kterém je uložená. Mohlo se totiž stát, že během stěhování z počítače na počítač se někde zatoulala a to by mě celkem mrzelo, protože je to další cyklistická, o které si myslím, že by se mohla líbit. Tak držte palce, aby hledání bylo pokud možno úspěšné. :)

K dnešní kapitole mám poznámku. Toto je opravdu konec. Konec části, kde čtenářům nevadí, že nebyl sex rozepisovaný tak podrobně. Přijdou ještě jakési bonusové díly, spíš volné pokračování. ale věřte, že takhle nějak měla v původním plánu končit tato povídka. Jen se to zase ubralo trochu jiným směrem. Jak jinak, že? Asi jsem prokletá.

Tímto bych chtěla poděkovat těm, kteří už bonusové díly nebudou číst. Tahle povídka se stala symbolem, že vztah mezi autorem a čtenářem je opravdu důležitý. A vy jste skvělá partička lidí, která mě dokázala hnát, abych denně něco napsala, abych vám přidala. Bylo to skvělé. Nevěřili byste, že mi to tak vyhovovalo. Mám ráda akci a tohle pro mě byla výzva. Sobecky věřím, že spousta z vás se mnou zůstane a uvidíme se i u dalších povídek. Snad vás nezklamu. Touto povídkou jsem vyjádřila stejně mnoho, jako v Cyklistovi a řadím ji mezi ty lepší - je to samolibé, ale i já si škatulkuji. Zhodnoťte to prosím i svýma očima a pokud se budete chtít vyjádřit, ráda vaše názory přijmu. Moji vděčnost nemůžete vidět, ale věřte mi, že jsem vám, kteří jste sem alespoň zavítali, vděčná.

Věnování stálým i náhodným komentujícím: Medvídek, Sarelle, Lili, IQY, Alex, barbor, dasa, KalamityJane, Sung, Nyce-oH, Satiras, sisi, Keksík, keishatko, Adlet Febrero, titi, Baruska, ada, Wieta, Monika, yellow, ester, yazzy, coco, Lolo, Saskya, Mik, Katka, alla, Catherine a další...

Velký dík patří Alex a Mik, které se podílejí na betování povídek, aby se vám lépe četlo. Alex aktuálně kontroluje ČP a Mik se touhle dobou věnuje Cyklistovi.

A teď už vás nebudu zdržovat od čtení. Doufám, že jste se bavili a budete se bavit alespoň trochu i nyní.

27. Kapitola - Konec

26. Kapitola

10. září 2013 v 14:38 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Díky hojnosti vašich komentářů si můžete další kapitolu vychutnat už nyní. Dozvíte se, co se nakonec u stromečku stalo. A ne... nezabíjejte mě. Stejně... co byste z toho měli? :D Brzy už se s našimi hrdiny rozloučíme, tak si ty poslední chvíle užívejte. A když se v závěru zamyslíte, tak uzříte, že tahle povídka je asi nejmíň komplikovaná věškerými katastrofami. Měla bych si změřit teplotu. :D
Věnováno komentujícím, z nichž někteří mě opravdu velmi pobavili a někteří zase potěšili. Člověku to strašně lichotí. :) Komentující: Saskya, KalamityJane, Taya, Medvídek, IQY, Monika, LoLo, Sung, Coco, Wieta, Nyce-oH, Sarelle, alla, barbor, Katka a sisi.

Beta: Alex

26. Kapitola

25. Kapitola

9. září 2013 v 5:46 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Dnešní omluva by se mohla zdát jako výmluva, ale tentokrát opravdu nebylo v mojí moci stihnout dodání kapitoly včas. Měla jsem ji připravenou, jen dodělat pár drobností. To bychom ovšem na vlaku nesměli nabrat tři a půl hodiny zpoždění, protože na kolejích byla mimořádná situace... ale o sebevrazích zase jindy. Nestihla jsem tak nic, co jsem si plánovala a tak dostáváte kapitolu nyní, než zase vyrazím do víru (velko)města.
Chtěli jste 18+? Na to mám jediné slovo: bohužel. To možná teprve přijde. Věnování patří milým komentujícím, díky kterým mě nyní mrzí, že přidávám se zpožděním. Je úžasné, že ta povídka stále někoho baví. LoLo, Sung, IQY, Wieta, Sarelle, KalamityJane, Barbor, Coco, Nyce-oH, Katka, Sisi, Saskya, Baruska, alla.
A máme tady soutěž o nic. :D Kdo si tipne, kolik kapitol nám ještě zbývá do samotného konce?
Pokud možno: Hezky se bavte.

Beta: Alex

25. Kapitola

24. Kapitola

6. září 2013 v 12:16 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Opravdu se omlouvám, že máme teď takovou prodlevu. Snad mě za to moc neproklínáte. Hned, jak se situace uklidní, tak se na to vrhnu (snad už konečně) v obvyklém tempu.
Dnešní kapitolu, na kterou jistě netrpělivě čekáte, věnuji všem komentujícím. Katka, LoLo, Sarelle, Wieta, Coco, barbor, sisi, Sung a Nyce-oH. Někteří mě pobavili. Obzvlášť LoLo :-D Jsou dny, kdy miluju takhle výstižné komentáře. (Ale ty "věky" bych si vyprošovala :D)
Díky za všechny vaše reakce!

Dnes: 15+
Beta: Alex

24. Kapitola

23. Kapitola

3. září 2013 v 14:18 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Dodatečný dárek školákům, pro vstup do nového školního roku. Pro pracující a ostatní - snad pro zlepšení dne.

Doufám, že jste to čekání přežili v plném zdraví. Další kapitola přijde co nevidět. Za vaše reakce budu ráda, opravdu nevím, co si o tom mám myslet sama. Díky za vás!

Beta: Alex
23. Kapitola