Srpen 2013

22. Kapitola

27. srpna 2013 v 6:00 | you-kNow-Who |  Černý Petr
První kapitola, která přošla betareadrem ještě než jste ji dostali na talíř. Všichni poděkujeme naší nové betě Alex, která se toho ujala. "Alex, děkujeme."
Beta: Alex

22. Kapitola

21. Kapitola

21. srpna 2013 v 16:06 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Abyste neřekli, že nedržím slovo. A taky abych nedostala soví poštou účtenky za vaše klávesnice a rozmlácené Fpětky.
A dnes věnování pro všechny, kteří minule provedli rozbor věci, jak jsem si přála. Děkuji :)

21. Kapitola

20. Kapitola

20. srpna 2013 v 19:31 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Moji milí slintající natěšení smrtijedci... Tak jste se konečně dočkali, co? :D Dnes hýřím pěkně rozvernou náladou. (Níž se dozvíte proč.) Mám chuť napsat něco pěkně úchylného, nevšedního a pořádně ujetého. Jenže to bych ČP pokazila na plné čáře a vy byste mě neměli rádi, budu tedy doufat, že se tahle myšlenka nevytratí a vy neodmítnete malou jednorázovku.
Přijde mi, že bych se každý druhý den měla omlouvat za to, že jsem vám nedala kapitolu už ten následující, ale... co. Já jsem tu Voldy a já rozhodnu, kdy bude :D ne, vážně jsem včera už neměla sílu. Nejdřív nemocnice a potom už jsem neměla náladu lézt na blog... takže jsem si ZASE sedla ke knížce (za poslední dva dny už třetí) a četla. Když dáte bibliofilovi čtivou knihu, tak ho od ní prostě neodrthnete. (A už mám ve složce asi dalších cca 70 knih, do kterých se musím pustit). Takže kromě dvou erotických románů (moje úchylné já se zase projevilo), no co, inspiraci někde sbírat musím, ne? Jsem přečetla ještě i takovou krvavou klasiku. :D A dnes... jak jste mnozí četli a čekali už od rána - ráno byl plán, že dopiju čaj a přehodím věci, abych našla alespoň myš... a zase mi do toho vlezlo X různých věcí, které jsem nutně potřebovala udělat hned. Takže až nyní. Díky malé prodlevě se sešlo zase pár čtenářů, kteří komentují zřídka a tak se mi hned vkládá mnohem snáz. Neskutečně to posilňuje!
A jak už se stává klasikou - kapitola patří komentujícím a hvězdičkářům. A prosím... nezabíjet. Dnes je ta kapitola něčím zvláštní. Kdo to dokáže definovat, dostane další kapitolu věnovanou jen jemu.

20. Kapitola

19. Kapitola

18. srpna 2013 v 14:11 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Tato kapitola měla být poděkováním za účast 336 lidí v jednom dni. Tento blog ji takhle vysoko za svou existenci ještě nezažil. Takže děkuji všem, kteří se svým klikáním podíleli na vytvoření tohoto čísla. (A F-pětkáři mohou poskočit o čísílko z jedné IP jen jednou za hodinu.)
A vůbec mě tak napadlo už při minulé kapitole, kdy jsem se v úvodu rozkecala tak, až mě to samotnou překvapilo, že nebyly žádné připomínky k Vlkově pravému jménu. Vlastně ho valná většina úspěšně ignorovala. Jupíjájej. Budu to brát tak, že vám to je fuk, že i kdyby se jmenoval Žitomír (20.2.) nebo Palmiro (10.5.), tak to s vámi nehne. Tolik k mé úchylce na méně známá jména. Už jste si zvykli, že? Ale Dominik... ou, dnes bez komentáře, jsem na některá jména vážně ujetá. :D
Dnes ještě jmenovitě komentujícím: KalamityJane, Sarelle, Nyce-oH, Wieta, Coco, Medvidek, Lili, sisi a dasa.

19. Kapitola

18. Kapitola

15. srpna 2013 v 21:28 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Říkala jsem, že tahle povídka bude mít kolem dvaceti pěti kapitol? Možná jsem se jednou trefila a opravdu to tak bude! Je to husté, ale myslím, že ji stihnu dokončit ještě před začátkem dalšího školního semestru. (Někdo si tady docela jistě dost věří.) Asi vám to nepřijde tak radostné jako mě, ale tak... podělit se s vámi o své pocity musím. :D
A taky se vám s něčím svéřím... o mé zdravotní situaci víte... Ale o tom zase jindy... Dnes trháte rekord v návštěvnosti a obnovování stránky. Překvapili jste mě, že je tolik lidí, kteří se sem vracejí a čekají na kapitolu, protože si stále myslím, že nepíšu kdoví jak dobře na to, abych měla takovou společnost mezi vámi. Proto věnuji všem nedočkavcům, kteří se u mě dnes ukázali. Komentáře mě stále těší víc a víc, je dokonalé, jak si můžu přečíst vaše reakce na svoje psaní. Vaše názory. Toho si cením. každého písmena a slova, které mi napíšete. A byla by tu zase teoreticky možnost přidávání každý den.
Uf, už vás nebudu obtěžovat svými kecy, i když myslím, že si to stejně moc lidí nepřečte... Zase mě chytla nějaká vykecávací a kdybych pokračovala, tak by se mohlo stát, že by úvod ke kapitole přesáhnul délku kapitoly, která je celkem dlouhá.
Hezky se bavte!

18. Kapitola

17. Kapitola

12. srpna 2013 v 22:21 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Hou, hou, hou... OU. No dobře, vím, že jsou Vánoce až pět měsíců, ale hráblo mi. Doufám, že v dobrém smyslu, protože jinak by to bylo v... temnotě! Přináším vám další kapitolu a přemýšlím nad tím, kolik stránek nebo kapitol tato povídka ještě zabere. S dějem nejsem ještě na konci, ale zase už toho není tolik, co bych touto povídkou chtěla říct. A... asi je tam nebudu ani mučit tak, jak je mým zvykem. (Voldy, nestahuj kalhoty, když brod je ještě daleko.) Takže... tipuji odhadem tak... do dvaceti pěti kapitol? Co myslíte vy?

A věnování? Samozřejmě mým nejvěrnějším! Vy komentující určitě víte, o koho jde, že jooo? Stačí se kouknout do zrcadla. Zbožňuju vás, Miluju vás.

17. Kapitola

16. Kapitola

10. srpna 2013 v 23:53 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Měla jsem dnes odpoledne zázrakem dobrou náladu... a tak vám tedy přináším další pokračování. A ještě jedna věc... zamyslela jsem se nad tím, že tahle povídka měla být kratší a pouze prázdninová. Bohužel s tempem mého psaní se nám to asi protáhne až do září. Komu to vadí, nechť zvedne ruku.
Věnování patří komentujícím minulé kapitoly.

16. Kapitola

15. Kapitola

9. srpna 2013 v 23:38 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Mělo to být již odpoledne, ale to by nesměly být přítomny moje zavírající se oči a ten krásný dokument o lvech. Omluvte prosím případné chyby, dnes na ně opravdu nevidím... Potřebovala bych dovolenou někde daleko... nemá někdo místo v kufru? Sbalím se do krabičky od zápalek.
Myslím, že Nyce říkala, že k této kapitole by se hodilo 18+... máte ho tedy mít. Ale je to takové slabší. Nějak jsem vypadla z formy, tak se za to omlouvám. :(

15. Kapitola

14. Kapitola

7. srpna 2013 v 16:33 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Dnes jen krátce, abych vás nezdržovala od čtení. Omlouvám se za prodlevu, ale včera mi došly síly... Snad vás to čekání mnoho neobtěžuje.
Věnuji všem stále komentujícím, kteří mi dodávají sil a múz do psaní i pár písmenky. :)

14. Kapitola

13. Kapitola

4. srpna 2013 v 22:55 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Omlouvám se za zpoždění, já vám tu kapitolu chtěla dát už odpoledne, ale najednou přišla bouřka, vypadl nám na X hodin proud, protože nám shořela trafostanice a odřízlo to od energie X vesnic a měst v okolí. Ani teď ten proud nefunguje jak má, protože stále vypadává... A potom ještě výjezd s hasičema na úklid popadaných a odlítaných věcí. Fakt mě to mrzí. Dnešní den je víc hektičtější než jsem myslela.

Díky za komentáře a věnuji opět komentujícím :)

13. Kapitola

12. Kapitola

3. srpna 2013 v 15:36 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Tak přeci jen jste se dočkali. Poděkujte Medvídkovi. Mě totiž ke změně nálady stačí strašně málo. Pro čtenáře nová kapitola, pro začínající závisláky je to další dávka pravidlených emocí. Ale řeknu vám, závislost takového typu není zase tak hrozná. My totiž fetujeme čistě. :D Do upozornění dnes patří naše oblíbená kolonka: nezabíjet autora.

Věnováno všem nejúžasnějším komentujícím.

12. Kapitola