5. Kapitola

21. července 2013 v 23:30 | you-kNow-Who |  Černý Petr
Pro nedočkavce nastavená kapitolka. Doufám, že se bude líbit. :) Děkuji za komentáře u minulé kapitoly. Jste úžasní.

5. Kapitola

Probudil se s tupou bolestí hlavy, která ho sužovala. Jeho tělo bylo jako z gumy a odmítalo poslouchat povely, které běžely po nervových drahách. Něco bylo zatraceně špatně, tím si byl jistý. Donutil své končetiny, aby se pohnuly. S tím se pohnulo i tělo vedle něj. Tělo vedle něj?! Doširoka otevře najednou probuzené oči, aby zjistil, že váha, která mu tlačí na rozbouřený žaludek je Honzova ruka. A jeho nahé tělo leží spokojeně vedle druhého nahého těla. Co se to tu v noci dělo? Nepamatoval si, co přesně ho vedlo k tomu, aby skončil s Honzou v posteli a ještě k tomu nahý. Usykne, když se posadí. A dle probíhajících pocitů tam dole, nezůstalo jen u spaní jako takového. Honzu neprobudí ani to, že jeho ruka dopadne na prázdnou postel, jen se zamrmlá a otočí se k němu zády, čímž na něj vystrčí svůj ukázkový zadek. Petr si rozpačitě prohrábne vlasy, když konečně zastaví rozbouřený žaludek v cestě stahování a vypouštění vypitého alkoholu opačným směrem. Stočí pohled na chrápajícího Denise, který se jen tričku, bez spodního prádla, a s rukou v klíně oddává zřejmě příjemným snům. Proti své vůli se uchechtne. Ani si nevybavuje, kdy Honza odemknul. Vzpomínky se pomalu vracejí a ukazují ve své plné míře. Vzápětí je mu však posmívání vráceno v dvojí míře. Žaludek si prosadí při chvilce nepozornosti svou. Shrábne urychleně hromádku svého oblečení. Přitiskne dlaň k ústům, jak se žaludeční šťávy vyvezou výtahem přes jícen až do krku. Ochromí ho štiplavá pachuť na jazyku. Mátožně nahmatá kliku dveří, aby se vypotácel z pokoje ven a mohl přeběhnout přes chodbu. Nemá nejmenší pomyšlení na hledání toalety u kluků. Tady ví, kam přesně. Skloní se nad záchodovou mísu, aby úlevně propustil nejen otravné šťávy, ale i ponižující slzy.

"Naše princeznička poznala pravou chuť lásky." Ozve se za ním škodolibý Vlkův hlas. Projde kolem něj s ručníkem přes rameno a úšklebkem na tváři se zavře v koupelně. "Uží si pachuť drog a alkoholu."

"Vlk je jen studenej psí čumák, kterej si pustí do svých kalhot jen vyvolené. Jinak je to obyčejná buznička, co se ráda oblíká." Bafne na něj Honza se skoro dopitou lahví těsně u rtů. Kolikátá už?
"Jak víte, že je teplej?"
"On se s tím netají. Kdysi dávno to na mě zkusil. Ale když zjistil, jak moc mě vážný vztahy neberou, prostě se stáhnul. A do kalhot už si mě nepustil." Pokrčí teatrálně rameny a znovu si přihne. "Netuší, o co přichází."
"Já bych si tě do kalhot klidně pustil." Hodí po něm Petr očkem, i když vůbec netuší, v kterém momentě se tak odvázal, že mu pusa říká věci, které by normálně neřekl.

Co všechno na sebe vyzradil. Moment… říkal Vlk drogy?!

"Co kluci vedle v pokoji dělají?"
"Ále, jen si žhaví nádobíčko. Však uvidíš." Rozesměje se jako šílenec a Petr s ním. Ten dvojsmysl vážně pobavil.
Vodka měla zvláštní pachuť.

Mohlo to být snad to, co ho nutilo cítit se tak blbě? Nikdy po alkoholu nebyl v takovém stavu. Vždycky měl jen pár dní pořádnou kocovinu, kdy žužlal suchý rohlík a upíjel vývar, ale necítil se tak gumový. Tak na nic.

"Říkal jsi drogy?!" zaskřehotá na Vlka i přes to, že za dveřmi je puštěná sprcha a jeho spolubydlící by ho nemusel vůbec slyšet.

Vzápětí mu přijde odpověď. "No jistě, jak myslíš, že zajíčky jako ty si tahá Honza do postele?"

"Do prdele." Žaludek udělá salto a on je nucený se znovu naklonit nad záchodovou mísu.

"Tam už jsi to dostal. Nemáš snad dost?" ozve se pobaveně.

"Máš pěknou prdelku. Půjčíš mi jí?"
"Vezmi si co chceš." V ten moment se stal laciným zbožím, které mohl Honza získat kdekoliv, kde by si kývnul prstem.

O malou chvíli později má hlavu ponořenou pod vodou tekoucí z kohoutku umyvadla, kam ji nacpal, protože Vlk blokuje koupelnu. A určitě to dělá schválně. A on nutně potřeboval sprchu, aby ze sebe smyl cokoliv, co na něm ulpělo z poslední noci. Alespoň, že použili ochranu, to by si šel jinak asi hodit mašli. Zahlédl ten použitý předmět na zemi plný bělostné tekutiny, když se zvedal z Honzovy postele.

"Jestli se pokoušíš utopit, tak je to k ničemu."

Trhne sebou a naloká se ledové vody, která mu stéká po hlavě. S kašláním a pliváním nalokané vody se prudce zvedne, udeří se u toho silně do hlavy. Hlasitě zanadává, jak se mu zatmí před očima a on je nucený přitisknout na to místo svou ruku. "Běž s tím svým lekáním mě už někam!" vyjede do Vlkovi nešťastně. Objeví se před ním natažená dlaň s bělostnou pilulkou.

"Vezmi si to, dej si sprchu a zalez do postele. Nemám nejmenší zájem poslouchat tvoje dávení po zbytek celého dnešního dne."

Zmateně na něj vykoukne zpod svých dlaní. Co má být tohle super hodné gesto. Proč? Upře na něj svůj pohled.

"Nekoukej na mě tak a ber. Nenabízím dvakrát." Pobídne ho a nevypadá u toho nijak děsivě. Nevyčte z něj žádnou záludnost. Rozpačitě se natáhne pro malou pilulku ve Vlkově dlani. Dychtivě ji do sebe hodí v představě příjemnějších chvil bez bolehlavu a zvracení. Až teď mu dojde, že je stále nahý. Jako na povel zrudne.

"Trochu pozdě, nemyslíš? Promenáduješ se tady s odhaleným penetrovaným zadkem už nějakou chvíli, pokud ti to nedošlo." Ušklíbne se na něj Vlk. "Taková obyčejná buznička jako jsem já, nemá nárok na takový použitý zboží po Honzovi." Zaškaredí se.

Petr zalapá po dechu. Jak?! Jenže to vypadá, že Vlk mu buď čte myšlenky nebo Honzu opravdu dobře zná.

"Nejsem hloupej, věřím, že vím, co všechno ti během noci napovídali. Největší drbny koleje si nic nenechají pro sebe a nenechají na nikom nitku suchou. A padej už do té sprchy, dal jsi mi jasně najevo, do které skupiny chceš patřit." Mávne na něj rukou, že tímto končí konverzaci a odvrátí se od něj zpátky do pokoje.

"Vlku, počkej…" zastaví ho naprosto nesmyslně. Vždyť ani neví, co chce říct.

"A na co? Já si moc dobře uvědomuju, že nejsem nějaká super společnost, ale jsem k tobě alespoň upřímnej. A byl jsem zřejmě naivní, když jsem si myslel, že po tom našem začátku bychom to mohli vzít za jiný konec. Alespoň to vypadalo, že ty máš o něco takového zájem."

"Ale já… copak můžu za to, že se v tobě nedokážu vyznat? Jednou jsi v pohodě a směješ se a v druhé chvíli to vypadá, že jsi dostal kamenem do obličeje a jsi nepřijemnej jak rozteklej asfalt."

"Už jsem holt takový, když se někdo neumí rozhodnout pro to, co chce. A teď, když ti mrdka největšího prasete tohohle ústavu ještě kape od brady, je mi jasné, že jsem včera odpoledne zřejmě zhatil svou poslední šanci."

Překvapeně pootevře ústa a potlačí nutkání si otřít ústa. "Já se taky neptám s kým spíš."

"Správně. Já to taky nedávám najevo tak okatě, aby si na mě druhý den ve škole všichni ukazovali jako na další děvku využitou kvůli dalšímu zářezu."

Zalapá po dechu. "Jsem rád, že jsme si to vyjasnili. A jestli si myslíš, že mě uvidíš brečet, protože mě Honza obtáhnul a odkopnul. Ujišťuji tě, že toho se nedočkáš. Myslím, že vím, do čeho jsem šel. A byl jsem to taky já, kdo odcházel první."

"Takže ses vyhnul tomu divadlu? Gratuluju, to bude novinka i pro Honzu. Většina jeho obětí se k němu ráno po osudné noci tiskla a snažila se mu nabídnout znovu. Jenže to jen do doby než jim došlo, že Honza nebere dvakrát." usadí se ke svému stolu a dál si ho nevšímá.

Petr ještě okamžik spočine pohledem na jeho zádech než se s povzdechem vydá pod vytouženou sprchu.

Slané slzy ponížení a toho všeho, opustí jeho víčka po spuštění sprchy. Je prostě idiot.

***

"Copak to tu máme? Naše kuřátko dostalo hladík?" ozve se vedle něj pobavený hlas Honzy, který jak vidno, stále v dobré náladě.

"Co jste mi to dali?" vyjede po něm hned, aniž by se snažil o nějaký pozdrav. Prskání cibule na dně hrnečku jde najednou mimo něj.

"Ale, ale… Nejdřív nám zajíček ráno zdrhne bez pobavení a teď se snaží vystrkovat růžky? Ach vlastně… já zapomněl, to Vlk. Nemusíš mít strach. Jen něco, co tě dostatečně uvolnilo, aby ses mi pěkně podvolil. A nic jsi nenamítal, i když jsi byl už lehce pod parou."

"Lehce pod parou? Byl jsem jak doga a ty řekneš - lehce pod parou? Jsi fakt vůl. Měl jsem to poznat dřív než jsem za vámi na ten pokoj přišel v domnění, že se dobře pobavím."

"Dovol abych tě vyvedl z omylu, ale v noci jsi mi do ucha šeptal něco úplně jiného. Vypadalo to, že se bavíš víc než dobře." Přejde k němu a se samolibým úsměvem je prsty dotkne jeho ucha, přejede přes ušní lalůček. "Byls dobrej, zajíčku." Přitiskne se k němu.

Ještě mu pár reflexů zbylo. Ale za svou koordinaci vděčil Vlkovi a jeho prášku, který mu dal. Nepociťoval kromě lehkého bolehlavu nic jiného. Ani známky kocoviny, která měla po tolika decích tvrdého alkoholu přijít. Vystrčí prudce svůj loket do strany, aby ho zarazil přesně mezi Honzova žebra. "Nejsem ani tvoje kuřátko ani tvůj zajíček. Nejsem nic, čím bys mě chtěl titulovat. A teď vypadni, Honzo. Než na tebe a ty tvoje kamarádíčky zavolám policajty."

"Nemáš žádnej důkaz, zajíčku. Nemám u sebe nic, co by u sebe neměl kdokoliv, kdo se chce pořádně bavit. Není to zase až tak nelegální."

"Ať je to jak chce, dej mi prostě pokoj. Co jsi chtěl, to jsi dostal. O víc už se tě neprosím." Odtáhne se od něj na bezpečnou vzdálenost.

"Ale no tak… a já ti chtěl nabídnout, že kdyby sis chtěl někdy pěkně užít, že tě rád uvidím. I bez těch uvolňováků."

"Tak to jsem se zřejmě musel hodně blýsknout, že? Když mám takovou nabídku. Jak jsem pochopil, druhé šance nedáváš."

"Nedávám druhou šanci těm, kteří po mě chtějí nějaký trvalý vztah. Teď mluvím jen o sexu. Kdybys chtěl vztah, zůstal bys až do mého probuzení a dovolil se zasmát i mým ostatním spolubydlícím. A hleď si toho svého vaření nebo z toho budeš mít uhel." Doporučí mu, než odejde ze společné kuchyně.

"Debile." Zamrmlá si tiše pod nosem.
 

22 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nyce-oH Nyce-oH | 22. července 2013 v 0:20 | Reagovat

Voldíku, ty jsi prostě úžasný tvor :) Takhle brzo jsem to teda nečekala a ta retrospektiva ta byla taky úchvatná, akorát mi přišlo, že Vlk je kousavější než vánoční svetr od babičky, ale budiž asi musel vyventilovat své rozčílení, že jeho spolubydlící takhle zazářil... No jsem zvědavá jestli si Petr nějak ještě napraví svůj krásný úletík XD

2 Sarelle Sarelle | 22. července 2013 v 0:36 | Reagovat

Já tě miluju! :-D Všichni si o prázdninách dávají pauzy, ale ty nás zásobuješ dvakrát i třikrát tolik! Nutno dodat, že ve velmi vysoké kvalitě :)
Nevím, co přesně jsem čekala, ale rozhodně jsem si Vlka představovala naštvanějšího... Snad se to mezi nimi nějak urovná, každý někdy šlápne vedle a Petr si svoji chybu myslím dostatečně uvědomil

3 Adlet Febrero Adlet Febrero | 22. července 2013 v 11:37 | Reagovat

Bože :) Tahle povídka mě vážně uchvátila. Nevím, jak to děláš,ale všechny postavy, které si kdy vytvořil (tady na příklad Vlk) mají svůj vlastní charakter a každá je charismatická. Svým vlastním způsobem. Děkuju, děkuju moc. K tvím povídkám že vždycky ráda vracím. :)

4 keishatko keishatko | Web | 22. července 2013 v 14:27 | Reagovat

jáááááj...no nehovorila som...kus debila...úprimne, Peter si to zaslúžil, Vlk ho varoval...no snáď to už bude fakt lepšie a Honza by si zaslúžil príučku!

5 Sung Sung | 22. července 2013 v 16:06 | Reagovat

Petr dostal za vyučenou a na jeho místě bych se od Honzy a spol. držela v uctivé vzdálenosti :-D

6 Satiras Satiras | 22. července 2013 v 20:50 | Reagovat

Doufám, že Honza dostane něco z čeho se poučí, nebo to bude hajzl až do konce? No asi by mi to nevadilo, nemám ho ráda. Doufám, že Vlk se nějakým způsobem usmíří s Petrem. Snad to nebude dlouho trvat, ale Petr by se měl hodně snažit, aby se k němu dostal. Asi bych mu hned neuvěřila, když šel za Honzou i přez varování. Těším se na další kapču ;)

7 barbor barbor | 22. července 2013 v 21:35 | Reagovat

to som rada, že peter to nebral nejako hystericky a tragicky... a že sa nenechá honzom obolamutiť. ale honza je kretén a ja len dúfam, že mu niekto klepne po prstoch. raz musí aj on zakopnúť a padnúť na hubu. a verím, že peter s vlkom sa na to budú pozerať ruka v ruke... žeriem túto poviedku

8 Lili Lili | 23. července 2013 v 0:01 | Reagovat

Ako sa dalo čakať tak Peter ľutuje toho čo sa stalo hneď po prebudení. Musím uznať, že do toho poriadne spadol. No našťastie je dosť silný a nesie to statočne. Okrem toho tak sa zdá, že i Vlk sa rozhodol, že mu pomôže. Myslela som si, že po otm všetkom sa od Petra odvráti. Naštastie opak je pravdou. Ináč Honzovi by som dožičila poriadnu príučku. Väzenie a ešte niečo naviac. Ten hajzel si to zaslúži. Neveim sa dočkať pokračovania :-D

9 sisi/ctenar sisi/ctenar | 23. července 2013 v 10:47 | Reagovat

ÁÁÁÁÁÁÁ XD VOLDY VOLDY VOLDY !!! XD tos udělala naschvál !:D JÁ MĚLA TUCHA ŽE NEMÁM TEN KOMENT LIKE XD protže jak jsme dala že se ti to líbý /! :D VZPOMĚLA JSEM SI NA VLKA! xDD XD potřebuju další díl stejně jako Honza xD pěstí! xD Kotě tak se nepros :D,normálně mě přešel i hlad! :D xD

10 sisi/ctenar sisi/ctenar | 23. července 2013 v 10:50 | Reagovat

mimo jiné :D jsem si jistá :D že je zde vysoká pravděpodobnost že to náš milovaný petřík sic udělal na truc ale veděl do čeho se dere i když bez těch drog samosebou :D ale jak vidno :D Honza je taková ta smardlav kytka která vám prostě voní ikdyž se bráníte!! :D SPÁLIT I S KOŘENAMA TAKOVÝHLEHO KOŘENA XD
Jo ok :D už se příště zdržím komentáře :D ale nedalo mi to :D oááááá SNÍDANĚ VOLÁ :*

11 sisi/ctenar sisi/ctenar | 23. července 2013 v 10:57 | Reagovat

čekačka ? už je tu pokráčko , :/

12 Voldy Voldy | 23. července 2013 v 11:20 | Reagovat

[11]: zlato, dej mi chvíli a možná se dočkáš další kapitoly :-D prochází menší úpravou :-P

13 titi titi | 23. července 2013 v 11:50 | Reagovat

Vlk by nemal byť k nemu taký protivný veď sa s Honzou nevyspal tak celkom dobrovoľne. Áno môže si Peter za to sám, ale aby sa k nemu vlk správal skoro ako k štetke?

14 Voldy Voldy | 23. července 2013 v 15:04 | Reagovat

[1]: Díky, Nyce. Já se snažím jen kvůli vám. Omlouvám se, že Vlk kouše jak svetr od babičky (Ten můj byl vždycky hezky mazlivý. Zřejmě praný v lenóóóru.) Petrovi vrazím do ruky žehličku ať se činí. :-D

[2]: Já vás taky miluju! Všechny! :-D Hele... já si taky říkala o volno. Povídala jsem, že se nám zásoba kapitol zeštíhlí, abych si mohla dát pauzu, ale já vždycky když to řeknu, tak mě chytí múza do svých chapadel a nechce mě pustit. Docela paradox :-D

[3]: Já děkuji moc za tvou rakci na mou povídku. to mě vždycky potěší. Takže se snažím vás zásobovat, jak jen to jde. :)

[4]: Všem jim dáme. Všechny je srovnáme na hromadu! A nedáme jim nic zadara. Je to hodně velkej spojler? :-D

[5]: Někde se začít musí. :-D

[6]: No... poučí nebo nepoučí, ať už to bude jakkoliv, dozvíte se to. :-D já už to vím :-X (divné, když jsem autor) :-D Petr se vynasnaží, slibuju.

[7]: Kdo bude s kým ruku v ruce, to se asi brzo dozvíme. Tedy... sama v to doufám. A po prstech taky někoho klepneme. Muhehe :-D

[8]: Vlk je Vlk... Petr je trubička, uvědomil si chybu už po probuzení, to je jasné. Jestli je Petr silný, to se dozvíme dost brzo. A Honza... ten nám ještě sehraje malou roli v našem povídání.

[9]: Sisi je prostě zabiják, že jo? :-D

[13]: Tak on je protivný pořád. Měli bychom mu něco nacpat do zadele, aby se trochu uvolnil. :-D

Díky za Vaše komentáře!

15 sisi/ctenar sisi/ctenar | 23. července 2013 v 15:59 | Reagovat

xDDDDDDDD

16 karin karin | 25. ledna 2014 v 19:04 | Reagovat

No tak to chudák dopadl ale docela dobře z toho vybruslil a Honzovi řekl sví. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama