Zajíček, který nosí vajíčka {2/2}

1. dubna 2013 v 14:01 | you-kNow-Who |  Voldyho Jednorázovky
Voldy s košíkem vajíček se plíží na místo činu... Máme tady druhou část! Jste rádi? o.O
A ne... dneska nebude žádný trapný aprílový žertík... nebo... hmmm... MUHEHEHE!

No dobrá. Bylo mi řečeno, že týhle povídce chybí něco... něco z mýho psaní. Byla bych ráda, kdybyste to posoudili i vy, protože tahle JEDNORÁZOVKA se vymyká pravidlu zvratů :D Užijte si to, protože jsem zvědavá na vaše reakce.
Jinak zhodnocení: 5009 slov, deset a 1/4 stránky (to je jednorázovka jak prase, když všechny jednorázovky, které mám dosud napsané, jsou na čtyři díly a mají taky 5000 slov.)

A ještě něco... Upozornění pro... no já vlastně ani nevím, ale píšu, že je tu upozornění. :D

Zajíček s vajíčky {2/2}


Zabavili se plácáním sladkých palačinek. Julián se začal otevřeně smát jeho vtípkům a zdál se mnohem uvolněnější, než když přišli z kavárny. Sám si dovolil sem tam nějaký dotek navíc, který se vůbec nemusel stát, ale stal se.

Teď ležel natažený v Juliánově posteli a čekal, až se vysprchuje. Trvalo to už přes půl hodiny… prohlížel si mezitím sbírku Juliánových pohledů z různých koutů světa, které posbíral a které mu dovezli známí.

Dveře klaply. Konečně.

Bušení Juliova srdce slyšel až u něj. Bojí se ho snad? S úsměvem odloží arch, aby se mohl na Juliána otočit a spatřit tak dlouhé pyžamové kalhoty a tričko s krátkým rukávem. On sám byl jen v trenýrkách a tílku. Žmoulal si vlastní prsty, na rtech nesmělý úsměv. Julián jeho spaní u něj v posteli vzal jako samozřejmost. Vůbec na ničem se nedomlouvali, nechystalo se žádné náhradní lůžko, což Bernarda trochu překvapilo, ale nekomentoval to. Možná to Juliho v tom stresu ani nenapadlo, že si budou tak blízko… nebo to udělal záměrně. V tašce měl schovanou i pomlázku, kterou měl v plánu stále využít, ale na všechno přijde řada… A i kdyby na nic z toho řada nepřišla, nezlobil by se. Tak dlouho s Juliánem plánovali sraz, že tohle byla skoro výhra v loterii, že se mu poštěstilo být doma. Jenže on musel pozítří do práce, ať chtěl nebo ne.

"Chceš spát na kraji nebo u zdi?" usměje se na Juliána, měl by ho nějak uklidnit, ale absolutně netušil, jak.

"Třeba na kraji…" Julián viditelně polkne. Chce si nechat únikovou cestu, což se cení, ale Bernard není žádný násilník, aby se mu ihned odstával do kalhot. Jistě… trochu k tomu sklony měl, ale Julián z toho byl tak vystrašený, že na něj by si to netroufnul. Naopak, měl tendence ho hýčkat a nosit na rukou, což by se Juliánovi nemuselo dvakrát líbit, takže to prozatím nechával v sobě.

Jak je překvapen, když se Julián přitiskne k jeho tělu. Nezmůže se ani na slovo.

"Krásně hřeješ."

Přítulnější kotě by člověk nemohl mít. Hubená paže se omotá kolem jeho pasu.

"Je ti zima?" Bernarda to překvapí, vždyť topili a jemu bylo víc než příjemně… přeci mu nebyla zima?

Ne.

Nebyla…

Erekce, které si nevšiml a která ho momentálně tlačila do boku, se zvětší, když ztuhne uvědoměním. Shlédne dolů na Juliána, který je rudý snad až na prdeli.

"Promiň, já…" chce se odtáhnout, ale Bernie mu to nedovolí. Ne, když sám přišel až sem.

"To nic, prostě… chovej se naprosto přirozeně, ano? Nechci, aby ses cítil nepohodlně. Mě to nevadí… mám… ehm… podobnou reakci." Koleno se pod peřinou automaticky pokrčí, protože Juliánův pohled automaticky putoval k jeho vyboulenému klínu.

Dávno se viděli bez oblečení a dávno spolu dělali ony věci přes Skype online, když už všichni spali, tak proč se tedy Julián tak stydí? To kvůli tomu, že dneska tady není sám? Že to není bez cizího šmátrání?

"Promiň, já se vážně stydím, ale nevím, proč. Jen… je to najednou takovej nezvyk. Být ve svojí vlastní posteli s někým. S kým jsem to vlastně už dělal," zrudne. Jestli to tedy ještě víc jde…

"Julie, nemusíš se stydět, vždyť o nic nejde… Pro mě je takové setkání taky poprvé…" Někoho jiného by za Julí, už dávno rozmáznul po zemi, ale u Bernieho mu cosi brání.

"Ale nechováš se jako idiot…" schová svůj obličej do prohlubně u podpaždí, přitiskne se mnohem pevněji.

"Tak se mě drž… jedem v tom spolu, Juli… a já tě v tom nenechám." Otočí se na bok, aby se k sobě mohli přitisknout celou plochou těla, jak jen to nejvíc půjde. Dvě vybouleniny, mačkající se proti sobě, pro tuto chvíli úspěšně ignorují.

Přitiskne své rty na Juliánovy, aby odpoutal jeho pozornost. Ten polibek nebyl dravý, jen plný touhy a rozmazlování. Jejich rty se o sebe spíš otíraly.

Touha směřovaná k tomu druhému je svazovala k sobě.

Trička letěla pryč rychleji, než oba očekávali. Horká pokožka hrudníků je donutila zasténat, když se o sebe otřely. Bernard lákán rudými dvorci tuhnoucích bradavek, se k nim skloní, aby je polaskal. Najednou není veden opatrností z toho, aby Juliána nevyděsil, ale touhou, kterou v něm vyvolává tělo tisknoucí se k němu. Jen nic nepokazit.

"Nechceš masáž?" mrkne na něj provokatérsky. Julián pomalu rozevře víčka od sebe, aby na něj upřel vzrušením zastřený zrak.

"Cože?"

"Nechceš masáž?" zopakuje svou otázku, ale odpověď vidí i bez Juliánovy odpovědi.

"To počká…" Najednou se překulí nad něj, polibky se ustálí v jedno tempo. Vášeň spalující tempo.

Byl tak tvrdý. A nebyl sám.

Nechal Juliána vést, bylo to pro něj lepší, než kdyby to celé nechal na něm, ale to mučivé pomalu ho nutilo kroutit prsty na nohou, jak se snažil tiše přijímat to, co Julián rozdával. Pokud byl tolik nezkušený, jak mu tvrdil, o to byl šikovnější. Jeho instinkty dělat to, co by se líbilo jemu samotnému, ho nezrazovaly.

Zvědavé ruce čím dál víc zajížděly níž a Bernard si uvědomoval, kam tahle noc dospěje. Ne že by kvůli tomu nepřijel. Ale opravdu chtěl Juliána konečně poznat naživo. Rozhodně nebyl zklamaný, právě naopak. Jeho srdce nadšením nestíhalo bušit, průtok krve se soustřeďoval jen do určitých míst těla a on cítil, jak mu v něm pravidelně pulzuje. A to se ho prosím Julián dotýkal pouze na hrudníku.

Prsty sjely za lem boxerek, narazily však jen na hladce oholenou pokožku. Bernard zadrží dech. Troufne si zajít dál?

Najednou je váha Juliánova těla pryč, zmateně otevře oči, aby se mu v zorném poli objevil nahý zadeček, jak se Julián svléká ze svých pyžamových kalhot. O několik vteřin později, kdy zapomněl i dýchat, je zbaven i on svého prádla.

Nějaké zdlouhavé okukování penisů se nekoná, vždyť už se znají tak dobře. Jenže svrbící prsty ho donutí otočit Juliána pod sebe, v zápalu líbání a boje se mu to podaří. Dlaně hladí hrudník, bříško… zuby jemně tisknou citlivé bradavky, aby s Juliána vyloudily nějaký ten hlasitější vzdech.

Lačné oči ho sledují, vzepřený na loktech pozoruje jeho počínání. Zaklesne svůj zrak do něj, poškádlí bradavku jazykem, políbí rty… skousne. Syknutí, které se prodere ze rtů, když poraněné místečko ofoukne, ho potěší.

Rty putují na své cestě dolů. Vzrušený penis už se dere proti jeho hrudnímu koši. Je tak blízko. Sliny v ústech se mu nahromadí, když ho do nosu udeří Juliánova vůně.

Jazyk projede pupíkem a Julián překvapením vyjekne. Boky se vyklenou proti němu. Líbí se ti to? Hrát si budeme potom…

Jazykem přejede po vlhké špičce horkého penisu.

"Oh, Bože…"

"Jmenuju se Bernard, Juliáne," odpoví pobaveně. Julián však nemá náladu na hraní, ne potom, jaké pocity vzrušení v něm vyvolává Bernieho počínání. Propálí ho lačným pohledem, aby už konečně začal něco dělat, jinak vybuchne i bez pomoci… jenže takovému uspokojení mu není dopřáno. Bernardův spiklenecký pohledem zajede do jeho klína, ještě jednou polaská vrcholek a potom se jeho rty přesunou na citlivá stehna. Julián se zkroutí, když mu tělem projede vzrušivý, ale i lechtavý pocit. Neví, zda má vzdychat nebo se smát. Se zaskučením neuhne kousanci, kterému se mu dostane těsně nad kolenem. Noha vystřelí do vzduchu sama. Bernard ji se smíchem zachytí, aby je pokrčenou oddálil a mohl se zakousnout znovu.

"Prosím, už neee," zaskučí Julián. Směsice pocitů, které se v něm míchají, ho matou. Jeho penis tepe tak, že se obává, že vyvrcholí i bez další stimulace… a to by teda nerad. Bernard se však soustředí pouze na jeho nohy. Stejně jako zaútočil na jeho pravou nohu, vrhne se i na tu levou, aby nebyla ošizena. Políbí ho na koleno, sjede přes holeň na nárt. Mezi rty se mu dostanou krátké prstíky nohy.

Julián se šokovaně zpátky zapře do loktů, aby dobře viděl. Opravdu mu Bernard právě líže palec u nohy? Ale… zaúpí.

Horké sperma pokropí hladkou kůži i prostěradlo.

Bernie se pobaveně vydá zpět po těle, polibky nezapomíná věnovat i na zpáteční cestě. Jako pes olízne vlhkou stopu po Juliánově vyvrcholení. Znovu jazykem projede štěrbinu pupíku; znovu je odměněn trhnutím těla. Natáhne se vedle Juliána, s úsměvem na rtech pozoruje stále trhané nádechy. Odsune ruku zakrývající zrudlé tvářičky i oči.

"Nechtěl jsem… tak rychle…"

"To byl ale účel, Juli," nedá mu šanci, vrhne se na jeho rty, aby zazdil všechny protesty. Ruka našmátrá gel, který si schoval pod polštářem. "Otoč se na všechny čtyři…" šeptne mu do ucha.

Fascinovaně se zahledí na dokonalé pozadí, které se před ním objeví.

"Jsi krásnej…" Ladné křivky štíhlého těla. Natiskne se svým klínem na vyšpulený zadeček, rukama přejede hladkou pokožku, která ho láká k laskání. Jazykem přejede prohlubeň páteře od krku až po kostrč. Tělo pod ním se zavrtí. Zvídavý jazyk přejde ještě níž. Polaská hladce oholenou dírku. Připravil ses na mě?

Julián strne. "Beny… co to děláš?" pokusí se o úprk, protože si není jistý, jestli se mu to líbí nebo mu to přijde nechutné. Jeho jazyk se přece dobývá… tam!

"Uvolni se…" Horký dech ovane citlivý otvor, když se oddálí. Přes záda mu projede husí kůže.

"To je..!"

"Vadí ti to?" jazyk projede nestydatě štěrbinu, zakmitá. Julián může doslova cítit, že se Bernie usmívá.

"Ne-e…" Tak zvláštní pocit.

Nemučí ho však dlouho, prsty o chvíli později roztáhnou jeho půlky od sebe, aby k němu měl lepší přístup. Prsty nanesou do štěrbiny gel, druhou rukou si Juliána přidržuje na místě. Rty polaskají bedra. "Neboj se, když se ti to nebude líbit, tak přestanu, slibuju. Věříš mi?" pomalé kývnutí na souhlas a Juliánova hlava se otočí tak, aby alespoň trochu na Bernieho viděl.

"Věřím."

Sevřel se kolem něj, když špička ukazováku proklouzla dovnitř a chtěla pokračovat dál. Dávka gelu byla štědrá. Julián cítil, jak mu pomalinku stéká kapička přes varlata. Zavrtí se.

"Bolí tě to?" Bernard se chce stáhnout, ale není mu to dovoleno.

"Ne, jen… ten gel mě lechtá," rukou si promne varlata, aby jim ulevil. Naprosto přirozený pohyb beze studu. Vzdychne. A Bernard polkne. Vždy ho vzrušovalo, když se partner neostýchal si nějak ulevit, ale tenhle pohled byl neskutečně sexy. Jeho penis byl celý mokrý a to se jen díval a dotýkal. Přidal druhý prst, aby pokročili. Julián usykne… zasténá, když se prsty dotknou malého uzlíku. Jeho penis se probudí k životu. Dlaň polaská zadeček, rty se opatrně dotknou horké kůže. Třetí prst přidá rychleji. Třese se nadšením z toho, že brzy okusí tenhle lascivní zadeček.

Julián se zavrtí. "Mohl bys už?" natočí hlavu na stranu tak, aby na něj částečně viděl.

"Rozevři víc nohy…" prsty vyklouznou ven. Roztrhne plastikový obal, aby v rychlosti nasadil kondom, jahodová vůně ho udeří do nosu. Uchopí boky Juliánova těla, špičkou penisu zamíří na místo určení. Na TO místo, na které se těší takovou dobu. Pomalu se nechá pohltit, nejdřív vklouzne špička, ale Julián se natlačí proti němu dřív, než na to stihne nějak zareagovat.

Zalapá po dechu.

Tak těsný!

A to ho roztáhl tak dokonale! V tom byl dobrý, šlo mu připravit své chvilkové partnery opravdu dobře. Rozhodně si nikdo nestěžoval. Odvrátí svoje myšlenky, zavře oči, musí to rozdýchat. Prsty pevně sevřou boky, aby se nemohl ani pohnout, jinak by byl konec.

Pohřbený do Juliánovy těsné zadnice by klidně mohl umřít. Cítí se tak dobře… je hloupé to srovnávat takhle brzo, ale to, co s Juliánem zažívá za pocity, ještě nezažil. I přes jejich noční masturbování před kamerou, či slovním škádlení… bylo to příjemné, ale tohle bylo zatraceně dobré.

Přejel dlaní po Juliánově těle a zpátky do jeho klína, aby uchopil ztopořený penis. Dlouhý, štíhlý a lačnící potřebou.

Sám se zkusil trochu povytáhnout a zase zajet zpátky, aby si Juliánovo tělo ozkoušelo ten pocit. "V pořádku?"

"Hmmmm," souhlasí Julián.

Jednou rukou zpracovával Juliána, druhou si ho přidržoval za boky a sám sebe narážel mezi ty hebounké půlky.

Julián získával pocit sebejistoty, začal mu vycházet boky vstříc, určoval si svoje tempo, které Berniemu oddělovalo kůži od těla, jak nevěděl, čí je. Střídavě se mu před očima objevovaly hvězdičky a rozostřený pohled na Juliána, který k němu sem tam stočil své zarudlé tvářičky.

A potom se k jeho mozku dostal jeden nápad. Nápad, jak oddálit konec, který se neodvratně blížil.

Prsty pevně stisknutými kolem pánve zastaví veškerou činnost.

"Co se -?" Julián se zmateně otočí, zavrtí.

"Ještě jsem nesplnil svůj dnešní slib… nesmíš přece uschnout, ty ne!" Tak jak byl, natáhnul se přes postel do své tašky. Nemotorné pohyby nijak neovládal, protože chtěl zůstat uvězněný v Juliánově teple. Pomlázka upletená včera večer vklouzne do jeho dlaně. Barevné stuhy, které dnes ráno vykoledoval na svých příbuzných, jen zašustí.

Julián vykulí oči. "To nemyslíš, vážně?" vyhekne. Bernie z něj o kousek vyjde, aby měl lepší přístup…

"Hody, hody, doprovody, už tě šukám doopravdy!"

Julián vyprskne smíchy. Ruce se mu podlomí, obličej zaboří do polštáře, aby utlumil smích.

"To si - to si děláš prdel?!" vyhekne. Bernard pobaveně sleduje jeho reakci. Pomlázku stále v ruce. Zamává s ní nad hlavou jako vítěz než ji snese zpátky dolů a přiloží na Juliánovo pozadí.

"Koledníček jde," prsty přejedou po horkém těle. "Pomlázku nese," promne trčící penis. "Zpívá si koledy, "Bernarde, dej už mi." Julián vytřeští oči, když mu dojde význam jeho slov.

"Já ti ukážu, jaký koledy si zpívám!" narazí se se smíchem na penis, který je stále v jeho těle. Soustředěně sevře všechny svaly, které dole sevřít může.

Pomlázka spadne na zem. Julián začne vrtět svými boky, aby Bernieho vyprovokoval k činnosti, kterou do teď dělali.

Každý další pohyb je trhanější, prudší a bolavější. Zoufalejší.

Penis uvězněný do Bernieho dlaně, prokluzuje tam a zpět ve stejném rytmu jako se Bernie přiráží do Juliho těla.

Cítí, jak se mu v těle šíří vlna extatického vzrušení, které je stejně tak neodvratné, jako to Juliánovo. Jeho ruce se podlomí dnes už podruhé, penis vystříkne bělavou tekutinu na světle modré prostěradlo, které už dneska jednu spršku zažilo. Uvolnění přijde i na Bernarda. S tichým mlasknutím vyjede, odhodí kondom stranou, projede svým penisem v rýze mezi Juliánovýma nohama a prudce mu stiskne stehna k sobě, aby byl ještě jednou pevně sevřen. Horká varlata, která se shora opřou o jeho pulzující penis jsou posledním douškem. Sežehne ho prudký orgasmus. Přidá svou dávku.

Zhroutí se na záda svého partnera, který příjemně vyčerpán, zapadne do vlhkého prostěradla pod ním.

Bernie se malátně zvedne, aby ho netlačil svojí váhou, otočí a přitiskne k sobě. Jen tak vedle sebe leželi a tupě se usmívali. Vyloučené hormony zakazovaly jakýkoliv jiný mimický projev. Organismus musel vstřebat to, co se právě stalo. Mozek musel počkat na tu informaci o něco déle.

Uběhlo několik minut, ale ani jeden z nich neměl sílu na cokoliv… za okny byla tma a pokoj osvětlovalo jen světlo z malé lampičky, když se k sobě tiskli, propletení jako preclík.

"Proč ses neudělal dovnitř?" Julián otočí hlavu do strany, aby na Bernieho pořádně viděl. Na ty jeho pronikavě zelené oči, které ho budou pronásledovat na vždy.

"Nechtěl jsem… já… najednou mi to tak přišlo správný," uvězní svými rty ty Juliho, rudé od sevření zubů. "Neřeš takovou věc…" prsty prohrábne jeho hebké vlasy.

"Já jen, že to… studí!" vypískne vesele. Energie se vrací do starých kolejí, i když je tělo stále příjemně vláčné. Zavrtí se na mokré látce. Podivný pocit, který se rozprostírá v okolí jeho podbřišku a zadečku je spíš vzrušivě chvějící než bolestivě znepokojující. Osouložil ho opravdu důkladně.

Bernard ho zavalí vlastním tělem, uvězní pod sebou. Vrhne se na jeho rty, po kterých stále tolik lační. "Nemá cenu s tím něco dělat, protože až do zítřejšího rána nehodlám vylézt z postele, dokud se pořádně navzájem neosouložíme. Věřím, že se ti to bude líbit!"


Konec
 

23 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lili Lili | 1. dubna 2013 v 14:27 | Reagovat

Po pravde nie je tam taký zvrat ako to býva u Tvojich ostatných poviedok. No mne osobne to tak vyhovuje. Nemám totiž pocit, že by sa sem niečo také hodilo. Okrem toho svojím spôsobom tam jeden taký dalo by sa povedať zvrat tam je. Keď z našeho strateného koťátka Juliána sa stane vášnivý milenec. Aspoň ja to tak vidím. Táto jednorázovka sa mi páčila. Díky, že si ju napísala :)

2 yellow yellow | 1. dubna 2013 v 14:28 | Reagovat

Voldy, gratulace k tvé DVOUdílné jednorázovce. :D
A máš pravdu, tak trochu jako kdybys to nebyla ty. Já prostě ještě do poslední chvíle čekala, nějaký zvrat... A ono Na druhou stranu v CRPD taky žádný zvrat nebyl. :)
Čímž samozřejmě nechci říct, že by se mi povídka nelíbila. To naopak! Bylo to příjemné, odlehčené, prostě super.

3 yellow yellow | 1. dubna 2013 v 14:30 | Reagovat

[2]: Ehm... yellow je asi trochu mimo, nebo co, když nedopisuje věty.
Takže opravuji: za čekala nepatří čárka a nésledující věta měla být "A ono nic!".

4 Voldy Voldy | 1. dubna 2013 v 14:34 | Reagovat

[1]: Já děkuji za vaše komentáře. :) No vidíš, to mě ani nenapadlo... sex s člověkem udělá divy!

[2]: Oh, děkuji! *klaní se* On by mi to blog stejně na jeden zátah nevzal, znám ho! Křičí po mě,že moc znaků... neumí počítat, no... chudáček...

5 barbor barbor | 1. dubna 2013 v 18:13 | Reagovat

to bolo skvelé :D konečne poviedka bez nejakého drastického zvratu. niekedy to nie je na škodu, ale niekedy áno. tu sa žiaden zvrat nehodil. takto je to super. užila som si tú poviedku ;)

6 Sung Sung | 1. dubna 2013 v 21:18 | Reagovat

Tohle byla moc milá povídka:-)

7 Arya Flowerny Turner Arya Flowerny Turner | E-mail | Web | 1. dubna 2013 v 21:49 | Reagovat

Pekné Voldík, pekné :D
Berny je fakt sympaťák a ten ich sex bol ozaj dobrý :D Bože, ale ja som sa tak rehotala, keď sa Julčo urobil vtedy prvý krát, čo mu Bernard olizoval prsty n nohách, alebo čo to :D asi nemám pochopenie pre erotogénne zóny... :D
A ja som za absenciu zvratu celkom vďačná, lebo tvoje zvraty ma vždy citovo zasiahnu a potom je to so mnou zlé :D

...Chvalabohu som už zabudla ten divný výraz, ktorý je pravdepodobne český ekvivalent ľubozvučného slovenského korbáča xD

8 Voldy Voldy | 1. dubna 2013 v 21:53 | Reagovat

[7]: Díky! :D Tím myslíš naší pomlázku? :D tse... ještě ho mohl začít lechtat, ale už takhle bylo trapný to šupání, takže jsem si to odpustila :D

9 Arya Flowerny Turner Arya Flowerny Turner | E-mail | Web | 1. dubna 2013 v 21:58 | Reagovat

[8]: ale tak mohla si spraviť porádné bdsm xDD

10 Voldy Voldy | 1. dubna 2013 v 22:08 | Reagovat

[9]: mohla jsem, ale to už by mě 95% čtenářů zazdilo, zabilo a zase oživilo, aby mě mohli zabíjet dokola :D

11 Pret Pret | 4. dubna 2013 v 11:04 | Reagovat

Voldíkuuuuu, tééééda. Já jsem velmi velmi véééélmi mile překvapená. :-D Parádní. Moc se mi to nechtělo číst (ten název mě zrovna sedmadvacetkrát neuchvátil), ale teď lituju, že jsem si to nepřečetla dřív. A to, že to nemělo žádný tvůj typický zvrat je snad i dobře. Proč všechno komplikovat :-D

12 KalamityJane KalamityJane | Web | 24. ledna 2014 v 12:14 | Reagovat

Pěkné, pěkné, takové hezky jarní :)

13 karin karin | 5. února 2014 v 22:34 | Reagovat

To bylo příjemné čtení. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama