14. Kapitola Cyk

16. října 2012 v 23:46 | you-kNow-Who |  Cyklista
14. kapitola

Šimravý dotek na tváři probere Daniela z příjemného snu, ve kterém se mu zdálo o Adriánovi, který za ním v noci přišel. Přitulí se do teplé náruče. Nebyl to sen, spal sice krásně, ale jeho tělo si neustále připomínalo, že je pořád vedle něj a že to není jen trapná iluze, ze které se probudí s monstrózní erekcí. Uvolněný smích, který dolehne k jeho uším, je jako pohlazení. Zvědavé prsty putují po nahé pokožce bříška a zkoumají každý další sval, na který narazí.

"Dobré ráno," zašeptá Adrián Danielovi do ouška, aby ho na něj následně mohl políbit.

"Hmm, už jsem se ti zmínil, že taková rána bych měl rád vždycky?"

"Mmm, ne, ale můžeš mi to říct." Adriánovo tělo se překulí na Daniela, ten, nyní již plně probuzen, se zahledí do jeho krásných, skoro až hypnotických očí.

"Kolik je vůbec hodin?"

"Spousta času na mazlení a málo času na jeden sex." Zasměje se, ale neodolá, aby ho nepolíbil, ještě než mu stihne odpovědět. Chamtivé tělo si vybírá svou daň dlouhého půstu. V celkem rychlém okamžiku už se svojí erekcí přes peřinu otírá o tu Danielovu, líné pohyby pánve jsou doprovázeny občasným zasténáním, když se jejich rty rozpojí pro nedostatek kyslíku.

"Myslím, že jeden rychlý sex bych vydržel…" zasténá Adriánovi do úst, když je překážející peřina mezi nimi odhozena pryč.

"Bude tě bolet zadek a navíc… chtěli jsme si promluvit." Zajede rukou mezi jejich těla, aby se mohl dotknout horké erekce mezi Danielovýma nohama.

"To počká," s těmi slovy se natáhne k batohu, který naštěstí leží u jeho hlavy. Vytáhne lubrikant. "Máš kondom?"

"Blázníš? Kde bych ho asi tak vzal? S tímhle jsem vůbec nepočítal…"

"Fajn, tak pojď bez něj." Odhodlaný pohled v Danielových očích Adriána odzbrojí, ale zachová si zatím ještě klidnou hlavu. I když mu v přirození cuká a věří Danielově čistotě, co se nemocí týče, nemůže. Sex bez kondomu je až moc intimní a i když to mezi nimi jiskří, i když mu celou dobu tak chyběl a dokonce by si troufl říct, že ho možná i miluje…

"Do toho nejdu. Nezlob se." Dodá, když uvidí Danielovo zklamání a ucítí, jak počáteční vzrušení začne opadat.

Nakonec Daniel zakroutí hlavou. "Promiň ty, byl to blbej nápad." Začne dolovat své nohy zpod Adriána tak, aby mu neublížil. Ten ho však zarazí v půlce pohybu.

Rukou obemkne zápěstí, které je k němu nejblíže. "Nechápeš to…"

"Ne, chápu to až moc dobře, nechceš nechráněnej sex s někým, kdo je v podstatě cizí."

"Tak to není. Teda je, ale… nejsi pro mě už cizí, jen… možná se mi budeš smát, že jsem ze starý školy, ale mít styk bez ochrany v mém případě považuju za vrchol intimnosti a měl by to být prožitek v nějakou vhodnější dobu než je rychlovka před zazvoněním budíku."

Zadívá se mu do očí s odhodláním a připraveností na výsměch, ale Daniel ani nedutá. Propaluje ho pohledem zpátky, jako by hledal ujištění, že si z něj Adrián neutahuje. "Dobře." Zašeptá potichu, pohled sklopí do chlupatého koberce. "Dám si sprchu, přidáš se?" Úsměv se dotkne i očí, což Adriána potěší. Zdá se, že to pochopil.

*

Ze sprchy vylezou až po několikátém zabušení Danielovo trenéra na dveře pokoje, protože jeho klepání přes smích neslyšeli. Adrián trval na celkové péči o Danielovo tělo před závodem, takže si ho vzal do svých profesionálních rukou. I bez sexu. Letmé doteky oba přijímali jako jakýsi krůček k poznání toho druhého. Po dokonalém napěnění krátkých vlasů a dlouhých dredů se smíchem vrhli na drbání chlupů u Adriánových nohou, protože Daniel si je musel holit, tudíž nebyl žádný další kožich.

Jenže teď stáli oba tváří tvář rozběsněnému trenérovi, který měl na dnešní dopoledne s Danielem plány. A teď už mají deset minut zpoždění. Stejně zrůžovělé tváře je oba prozrazovaly, že se nekoupali zvlášť.

"Tebe odněkud znám." Zabodne prst do Adriánovy nahé hrudi.

"Ehm," prohrábne si dredy rozpačitě rukou. "Tehdy jsem Danyho srazil autem, když trénoval."

"Já jsem věděl, že mi ho připomínáš. Teď ale k věci, co tady chceš?" Leckterý scanner by mohl závidět čtecí zařízení, které se trenérovi zapnulo v hlavě, když ho propaloval pohledem. Daniel se vloží do jejich výměny pohledů.

"Je tady na moje přání. Uviděl jsem ho v cílové rovině a pozval k sobě."

"Chodíte spolu?"

"Ne, alespoň zatím…" Adriánův povzbudivý úsměv mu podlomí kolena. Kde k takové odzbrojující výbavě přišel? Tetování zdobící jeho ruce podtrhuje toho ďáblíčka v andělském těle. Daniel si uvědomí, že se mu to doopravdy líbí.

"Fajn, vyprovoď ho prosím co nejdřív. Tady nejsme na nějakých venkovských závodech s žádným cílem. Tohle je sakra Tour de France! Stará dáma! Zapomněl jsi? Na užívání si budeš mít času dost po závodech. Nezahazuj prosím tebe tuhle jedinečnou šanci kvůli sexu."

"Trenére… nejde o sex." Zarazí ho.

"A o co?"

"Nevím, sakra! Ale o sex nám vůbec nejde. Došlo ti vůbec, že jsem několik týdnů nemluvil o ničem jiném než o závodech a potřeboval jsem taky trochu tý péče? Navíc Adrián přišel zrovna ve chvíli, kdy mě do nohou braly křeče a on mi je rozmasíroval natolik, že je teď necítím a pochybuji, že bych je během závodu ucítil. Neboj se. To, že si budeme povídat o hodinu míň, nemění nic na tom, že lehký trénink na kole absolvuji stejně jako závod."

Trenérův pohled zjihne. Je poslední dobou nějak naměkko. Vlastně od toho Danyho prvního místa. Přelétne pohledem po Adriánovi. "Fajn, dneska sezení vynecháme, ale očekávám, že jsi plně připraven a na rozcvičku s týmem normálně dorazíš."

Danielovým obličejem prolétne emoce štěstí, než s naprosto hranou, kamennou tváří přikývne. "Jasně, v pozoru hned v první lajně." Zasalutuje.

"Komediante." Plácne ho po rameni. Potom prstem ukáže na Adriána. "A ty ho moc nerozptyluj, do teď byl v dobré psychické kondici. Nechceme přeci, aby ho na závodech položil kluk." S tím za sebou zabouchne dveře. Jsou to oba ještě mláďata. Ať si užijou, když to nebude poznat na jiných místech.

***

Pátá etapa se blíží ke konci. Daniel si to funí v hlavní skupince, ale peloton jim už dýchá na záda. Mají to několik stovek metrů do cíle, když je peloton pohltí do svého vnitřku. Snaží se ještě vyjet z krajní lajny, ale pádu, který vyvolá prudké zatočení závodníka před ním, se nevyhne. Hromada těl a kol dopadá ještě opakovaně na jeho tělo, než se odváží otevřít oči. Tak takhle bolí hromadný pád. Otevře jedno oko, potom druhé. Prsty na rukou i nohou se hýbou, předběžné protažení končetin ve vzduchu nezaregistruje žádnou bolest navíc, kromě otlučených míst. Krev tekoucí z odřeného kolene ho přece nemůže zastavit. Vyskočí na nohy a ohlédne se po svém kole. Krev ho sice nezastaví, ale kolo, rozšmelcované na podivný útvar, ano.

Dav lidí jásá, když první závodník protne pásku. Jenže to ho nevyděsí tak, jako kolega závodník ležící v pokroucené poloze na zemi. Je to právě ten, který mu vjel do cesty. K břichu si tiskne ruku, ale to už k nim dobíhají zdravotníci. Anglicky se ho ptají, zda je v pořádku, ukáže na odřené koleno a pár modřin, které se rýsují na kůži, jinak je naštěstí OK. Trenér by ho zabil a zpřelámal mu ještě k tomu nohy. Za tenhle pád však nemohl a neměl ani kam by se vyhnul. To bude muset uznat i on, až se podívá na záznam, který mu ve střižně jistě rádi pustí ze všech směrů pohledu.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 barbor barbor | 16. října 2012 v 23:57 | Reagovat

adrián je totálne super. také to romantické. jaj :) potešilo to moju dušičku. nemám rada sex za každú cenu a som rada, že ty ho troška zdržuješ. krásna časť, len toho pádu mi je ľúto. chúďa daniel

2 Luczaida Luczaida | E-mail | Web | 17. října 2012 v 0:53 | Reagovat

To si děláš kozy! Tys ho fakt nechala spadnout! A on se tak snažil, miláček můj :-D
Jinak jako kapitola totálně roztomilá. Chtěla bych vědět, jak si to pořádně vyříkají. Doufám, že už žádná zabíjačka nebude :-D

3 keishatko keishatko | Web | 17. října 2012 v 2:24 | Reagovat

júúj to bolo sladučké...ten hromadný pád ma mrzí, muselo bolieť...teším sa na pokračovanie

4 yellow yellow | 17. října 2012 v 10:15 | Reagovat

Teda Voldouši! Co to zase vyvádíš! Už jsi mu dala moc dlouho pokoj, tak se ho zase aspoň musíš pokusit přizabít, ne? Jo a mám dotaz... asi trochu blbej, ale jakožto člověk, který se o cyklistiku nezajímá, nemám o těhle věcech ani páru. Co se stane, když závodník spadne a nedojede? Znamená to, že úplně skončil nebo mu jen přičtou nějaký trestný minuty (či cosi) a může pokračovat dál?

5 Justinka Justinka | E-mail | Web | 17. října 2012 v 11:16 | Reagovat

Jsem totálně pro! Bylo roztomilé, že si to hned nerozdali, protože tohle bylo mnohem lepší! Tos udělala výborně!
Zato ten hromadný pád? To mě vystrašilo, ale tak hlavně že se mu nic nestalo. Asi bych nechtěla aby mu Adriánek musel ošetřovat víc než jen křeče.

Já to chci taky vědět, co se stane? :D
Pokud přežijí, startují na konci pelotonu nebo jak?

6 katka katka | 17. října 2012 v 15:57 | Reagovat

moc jsem si užila tu jejich krásnou chvilku Adrien je skvělý , je vidět že mu na Danielovi záleží jsi moc hodná že na nás myslíš a pravidelně nás zasobuješ děkuji

7 Sanasami Sanasami | 17. října 2012 v 19:40 | Reagovat

nááááádhera chudáčik Dani spadol :D dúúúúfam, že bude všetko ok

8 Karin Karin | 28. ledna 2014 v 21:45 | Reagovat

Jej ten pád musel hodně bolet on mu to Adrian pofouká. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama