Osudový omyl 2.

27. července 2012 v 21:43 | you-kNow-Who |  Voldyho Jednorázovky
Děkuji vám za komentáře k minulé kapitole :)

Dnes kratší, ale hned, jak dopíšu -asi- poslední část, máte ji tady mít, snad se mi to během zítřka podaří :) je to trochu o ničem, ale já už se neumím vžít do fakt nesmělé osoby jakou bych chtěla Tondu mít :D to bude asi tím, že do sexshopu chodím jako do pekárny *tváří se jakoby nic*

Chyb si dnes nevšímejte, opravím si je hned, jak budu "mezi svými" na Jupiteru :D

Věnováno, samozřejmě, Hug :-*


Osudový omyl 2.Tonda zavře poslední okno v prohlížeči, hlavu položí na ruce. Šrotuje mu v mozkovně na plné obrátky, aby vymyslel, zda je jeho plán dobrý nápad. Kapsu sportovní kabely tížila krabička dvanácti kondomů. Rudý je z té koupě ještě nyní, když si uvědomí, že vlastně nemá tušení, k čemu mu bude dvanáct kondomů, ale mohl by si ho zkusit nasadit alespoň před tím, než se rozhodne, že přistoupí na svůj plán, jak přijít o panictví a znemožnit se před někým cizím.

Pod postelí měl hromádku knih, které si půjčil již před pár týdny a ještě je neotevřel. Chtěl si nastudovat, jak to mezi muži chodí a byl problém takovou literaturu sehnat a nečervenat se. Stejně ho ta mladá knihovnice sjížděla zvědavým pohledem a při podepisování převzetí knih se mu tak klepaly ruce, že kdyby chtěli jeho originální podpis, asi by jim ho nedal.

V hlavě mu trkne, ještě nějaký lubrikační gel. Zakleje, copak toho už nezakusil za tento týden dost? Jenže měl by to zkusit. Měl. Přece si nenajme společníka a nebude vůbec tušit, co ho bude čekat.

*

Rudá ve svém nejtemnějším odstínu se právě docela intenzivně usazuje na jeho tvářích. Stojí v nejzapadlejším sexshopu, který na internetu našel. Nechápe, proč se tyhle krámy musí otevírat na hlavních třídách měst?! Vždyť nemohl být jediný, kdo se takhle styděl…

"Máte nějaké přání?" prsatá bruneta s výstřihem u pupíku a žvýkačkou v ústech se mu nezamlouvala už když sem vešel.

"Ehm… no…" rudá už snad nemůže být rudější. Oči mu nervózně přejedou po vystavených výrobcích a jde málem do kolen, když zjistí, že stojí před výlohou kožených bičíků a pout. Polkne. "chtělbychnějakýgel."

"Co prosím?"

"Gel," špitne s pohledem zabořeným do podlahy.

"Ah, jasně, to musíte támhle. Přejete si na vodní bázi, silikonový, s příchutí, barevný, masážní, vaginální nebo anální?"

Tony potlačí vykulení očí, když ho slečna dovede k regálu naplněným nejrůznějšími barevnými tubami v různých velikostech i tvarech.

"Asi... asi anální a-" hlas se mu zadrhne. "bez příchutě."

Slečna si ho sjede přeměřujícím pohledem, ukáže na vrchní polici. "Vyberte si, budu u pokladny, kdybyste měl zájem o nějaký další produkt naší firmy. Dilda, vibrátory, umělé vagíny a další hračky máme v druhé místnosti," rukou ukáže za sebe a zmizí za regálem jako by mu nabízela ponožky.

Tony se vrátí pohledem k barevným tubám a dá se do hledání. Rudější už nebude, tak co. Jednou to musí překonat, jinak by se takhle červenal do konce života. Extra kluzký? To by mohlo stačit ne? Trochu se uvolní, když zjistí, že prodavačka kouká do monitoru, nedojde mu, že ho sleduje přes kameru, ale tak je alespoň klidný. Nakonec vezme ten, který měl v ruce první, kluzké anální potěšení, aby se i váš partner cítil dobře. Koutky mu zacukají smíchy, ale raději to nebude komentovat. Vydá se k pokladně, když ho nějaký neviditelný magnet dotáhne do právě "té" místnosti, kde mají hračky. Vyvalí oči na obrovskou repliku penisu. Je tak metr dlouhý. Zakroutí nad tím hlavou. Přesune se k menším, vibrujícím hračkám.

"Chcete nějakou rozbalit?"

Nadskočí, když se lekne prodavačky. Ta mu s úsměvem podává hračku, na kterou měl upřený pohled. Rozpačitě uchopí do prstů hračku tvarovanou do pánského údu.

"Mnoho párů si ji kupuje, je vhodný i pro partnerku, když nebudete s ní," slečna na něj spiklenecky mrkne. "Pokud byste si chtěl koupit něco pro sebe tak bych vám doporučila nějakou z umělých vagín nebo je novinkou tohle silikonové vajíčko, které naplníte gelem, zasunete svůj penis a potom…" Tony znovu zrudne. Myslel si, že dneska už toho bylo dost, ale ta slečna se v tom vyloženě vyžívá. V jeho rozpacích.

"T-to je dobré. Díky. Já…" oči nejistě sklouznou po "nereplikách" penisů se stejným účelem.

"Ah, jistě, chtěl byste něco ne tak vizuálně realistického. Tyhle jsou vibrační, tyhle ne. Osahat a vyzkoušet je můžete tamhle na stolku, máme je tam všechny vystavené," rukou mu ukáže na malý kulatý stolek, na kterém se opravdu tkví několik "tyčinek" na baterky i ruční pohon.


Nakonec vychází z obchodu s diskrétní, neprůhlednou, taškou ve které si odnáší kromě gelu i jednu takovou vibrační pomůcku. Že je to pro něj, neřekl. Ta slečna mu pořád říkala, že přítelkyně bude určitě spokojená. Chtěl by vědět, jak by se prodavačka tvářila, kdyby jí řekl, že je to pro něj, protože chce přijít o panictví. Nahlas se zachechtá. Poděkuje v duchu všem, kteří při něm stáli, že v tom krámu nesložil své tělo na zářivě bílou dlažbu.

*

Dech se mu zadrhne v hrdle, když špicuje uši a zjišťuje, jestli už je byt tichý tak, že nehrozí nečekaný příchod někoho z rodičů. Klíč v zámku tiše klapne, když jím otočí.

Nedočkavými a trochu roztřesenými prsty roztrhne obal na barevné krabičce a vyndá z polystyrenu nový, ještě nepoužitý, podlouhlý vibrátor růžové barvy. Tváře mu znachoví, když si uvědomí, co se vlastně chystá udělat. Do dneška se spokojoval se svojí rukou, ale do análního otvoru si ještě nikdy nezkoušel dávat žádný z předmětů, jak se o tom dočetl na pár webových stránkách, které našel a na které přidávali muži své zkušenosti…

Zkusí malé tlačítko, které spouští drobné vibrace a postupným mačkáním se zvyšují. Polkne, když si uvědomí, že mu vzrušením z neznámého vyschlo v ústech. Stáhne si kraťasy, ve kterých spí, položí se na postel. Lubrikační gel už je připravený pod polštářem. Co teď? Neměl by na tohle mít někoho, kdo o tom bude trochu vědět? Neměl by to raději nechat až na pozítří, kdy se sejde s profesionálem? Ten by se mu snad neměl smát, když si ho zaplatí? Takové nekřesťanské peníze to stálo.

Vzrušení opadne jako, když ho polijí vědrem studené vody.

Určitě to bude lepší.

Natáhne kraťasy, vibrátor uklidí do bezpečí kosmetické kapsičky, kterou zastrčí do kabely na spodu skříně kam si připravuje věci na sobotu, aby na nic nezapomněl. Zaplatil celou noc. To mu ten, kterého si najal, snad ukáže taje toho pravého sexu.

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 barbor barbor | 27. července 2012 v 21:54 | Reagovat

to trdlo je roztomilé :D som si ho predstavovala, ako to kupuje. ja by som bola na tom asi rovnako, ak nie asi horšie

2 Justinka Justinka | Web | 27. července 2012 v 22:16 | Reagovat

Hahaha, náhodou jsi to vystihla. Pekárna říkáš? Já UŽ nejsem jako Tonda, ale živě si na to vzpomínám:DDD
Už se těším a zároveň si představuji další díl.Muhaha!

3 Luczaida Luczaida | Web | 27. července 2012 v 23:56 | Reagovat

Ježiš :D :D :D Ty ho mučíš chudáka :D Ta prodavačka byla taky dobrá, byla bych asi jak ona a pěkně si ho vychutnala :D
To jsem zvědavá, jak budou zírat, až to celý praskne :D

4 Suzu Suzu | 28. července 2012 v 14:32 | Reagovat

No, bude překvapený až se dozví, že žádný profesionál nepřijde. :D A bych byla překvapená, kdyby byl Martin lepší než profesionál, i když Tonda by to asi nepoznal. :D

5 katka katka | 28. července 2012 v 17:52 | Reagovat

chuďatko malé tak mi ho bylo vtom obchodě líto napsala jsi to krásně

6 yellow yellow | Web | 28. července 2012 v 20:41 | Reagovat

Voldy, ty mě chceš zabít! :D :D :D
Co to s těma lidma teď je? Buď jsem byla celou dobu zcela mimo, nebo jsou poslední dobou všichni posedlí sexem. V hotelu je to mezi personálem téma číslo jedna. Téma večera kuchařů: first wank you remeber, tomu jsem se naštěstí úspěšně vyhnula. Diskuse o "banánech" a "okurkách", o sexuálních praktikách a hračkách a o velikostech *já chtěla jen větší tác, na kterým bych mohla odnýst tři talíře*. Dále jsem byla označena za lesbičku, kurvu a pannu, to vše během jedné večeře, pozvána na schůzku "já, ty a láhev vodky", "já, ty a láhev (doplň si alkohol)" a "nechceš se podívat na mýho psa? mám ho v ložnici 27 hodin denně, 7 dní v týdnu" a bylo mi ukázáno jak "správně" vyměnit svíčku v držáku a přirovnáno to k uspokojení partnera s patřičným zvukovým doprovodem. A jeden z hostů (asi 25 letej kluk) mi místo spropitnýho nechal v pokoji balíček 12 kondomů! Začínám mít pocit, že je něco špatně...

7 yellow yellow | Web | 28. července 2012 v 20:42 | Reagovat

[6]:*24 hodin denně

8 YKW YKW | 28. července 2012 v 22:37 | Reagovat

[6]: no já nevím :D prostě mi to přišlo, že se to k tomu hodí :D to bude asi tím, že je léto :D všichni se chtějí vzájemně uspokojovat :D :D :D zabít tě rozhodně nechci :-* tak já ti později napíšu něco "zabijáčtějšího" bez sexu :D :D :D to umím :D

9 titi titi | 28. července 2012 v 22:56 | Reagovat

kuknite na poviedky na http://www.krvavimotyli.nolimit.cz/touha-vlastnit

10 yellow yellow | Web | 29. července 2012 v 0:16 | Reagovat

[8]: Jako mě ten sex nevadí, jen mě to úplně rozsekalo. Ale v hotelu bys určitě zapadla. ;)

11 YKW YKW | 29. července 2012 v 1:32 | Reagovat

[10]: já se jen držím zadání :D znáš mě a tyhle úchylnosti :D :D

12 Nyoko Nyoko | Web | 29. července 2012 v 1:36 | Reagovat

och :DD on je taaak rozkošný :33 ale myslím, že ja by som sa na jeho mieste správala rovnako, pokiaľ by som sa tam teda nezložila alebo odtiaľ neušla x"D už sa nemôžem dočkať ďalšieho dielu x33

13 Nyce-oH Nyce-oH | Web | 29. července 2012 v 1:45 | Reagovat

S tou pekárnou jsi mě dostala... dobré přirovnání XD Měl si chlapec objednat přes net... ale to by zas nebyla takováhle sranda :) Pěkný díl moc se mi líbil a těším se na závěřečný, který by i klidně nemusel být ještě závěrečný, vůbec bych se proto nezlobila XD

14 Sanasami Sanasami | 29. července 2012 v 10:29 | Reagovat

no to bolo božské chudáčik ja by som sa tiež červenala až na riti :D....no to bude až miesto profesionála dostane vlastne zákazníka xiixixiixix

15 keishatko keishatko | Web | 29. července 2012 v 21:42 | Reagovat

sakra, že to vzdal..už som chcela čítať ako sa uspokojuje sám :D :D

16 Hug Hug | 29. července 2012 v 23:10 | Reagovat

Jsem mrtvá!! :D :D Jak z povídky, tak z komentářů.
Tak za prvé, nevím, jestli teď budu moct jít do pekárny bez toho, aniž bych se při nabírání rohlíků uculovala.
Za druhé, z představy, že si to Tony dělá sám jsem málem upadla pod stůl, takže díky za zachování zdraví.
A za třetí, Yellow, kde to probůh pracuješ?! Tam se musím zajet podívat :D (hlásím se k posedlým sexem)Super zážitky! Doufám, že nám to hezky povyprávíš na podzim.

Voldy, děkuju za díl. Už jsem hrozně zvědavá na poslední a samozřejmě nejdůležitější kapitolu!

17 YKW YKW | 30. července 2012 v 5:40 | Reagovat

[16]: jsem moc ráda, že se líbí ;) alespoň zatím, na poslední kapitolu jsem taky zvědavá. Už je skoro napsaná a jsem zvědavá na vaše ohlasy :D maximálně mne ukamenujete, muhaha (nevíte, že mám nový přemisťovací systém xD). A samozřejmě nemáš za co... Pokusím se kapitolu dopsat a dát ji sem nejpozději ve středu, ale nic neslibuji, protože jsem zase mimo rámec dosahu netu (teď v práci) a je to trochu složitejší no... V práci nemohu vkládat na blog kapitolu takže budu muset zase znásilnit knihovnu, MUHAHA :D

Jojo, yellow bude muset vyprávět *nenápadně se směje do trička*

18 yellow yellow | Web | 30. července 2012 v 17:34 | Reagovat

Pokud to s yellow do tý doby nesekne...

19 YKW YKW | 2. srpna 2012 v 7:16 | Reagovat

pokud někdo čte dodatečně komentáře hlásím, že kapitola se tu objeví snad nejpozději do soboty večer, protože jsem v práci až do večera a nestíhám ani knihovnu, otevírací doba o prázdninách je jen do 16:30 a to ještě ani nemám konec... Pokusím se vám vyhovět co nejdříve ;) Zatím si ještě -spousta z vás- užívejte volna beze mne :-P

20 Karin Karin | 6. února 2014 v 22:35 | Reagovat

Chudinka maléj  neskušenej jsem zvědava na tu noc. [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama