Vzplanutí {18}

4. června 2012 v 17:46 | you-kNow-Who |  Vzplanutí
Čtenáři moji milí, moc se omlouvám za tu botu, která se mi podařila, ale psala jsem a nakombinovala dvě povídky, aniž by mi to došlo. Jsem moc ráda, že jste mě na to upozornili. Příště se takových chyb vyvaruju, ale musím říct, že už se mi v hlavě zrodil plán, jak to napravit. Tak se nenechte zmást :-P tvařte se jakoby nic :)

Taky asi zklamu spoustu čtenářů a nadšenců Lukáše, vývoj povídky už je napsaný a bude to tak, jak to je. Přepisování se konat nebude, pak by mohl nastat zásek...

Tak mne napadlo.... Víte, proč se to jmenuje VZPLANUTÍ ??? neznamená to, že by to muselo být hned to první :-P


Přidám vám sem další kapitolu jako omluvu... Nezlobte se, prosím

asi tak... 18+

18. kapitola


Netuší, jak se jim podařilo dostat se do postele bezpečně. Vroucné polibky, které si vyměňovali společně s dotyky, byly víc než žhavé.

Najednou drží v ruce tubu s lubrikačním gelem a Mirek se na něj vyzývavě dívá. Roztažené nohy ho lákají k sobě. Ztopořený penis se dotýká podbřišku, zanechává za sebou mokré stopy.

"Dělej si semnou co chceš." Nabídka, která by se neměla odmítat. Úsměv na rtech. Mirek si všimne malé nesmělosti. "Chceš to ukázat?"

Přejede svými prsty po svém otvoru, nechá si na ně nanést trochu gelu. Pošimrá se na moment, než bříško ukazováku zajede dovnitř a překoná svěrač. Zikmund ho sleduje se zakaleným pohledem. Pravou rukou sevře svůj vzrušený penis, přejede si po něm. Olízne rty. Odstrčí Mirkovu ruku, uvězní je za jeho hlavou, vlhký polibek na rty. Potom sjede dolů, uchopí vzrušený penis do svých úst. Pošimrá žalud špičkou jazyka.

Prsty vyhledají navlhčený vchod. Druhou rukou zašátrá po tubě, kterou někam odhodil. Míra mu ji se smíchem podá.

Zatlačí, nemusí ani moc, Mirek není tak svatý jak on.

Přidá druhý, potom třetí prst.

"Můžeš…" Zastřený, vzrušený hlas ho popohání, aby už byl uvnitř. Na podbřišek, těsně před Zikmundův pohled položí balíček s kondomy.

Rozbalí ho, trochu roztřesené prsty. Jako by to opravdu dělal úplně poprvé, ale kondom si nasadit umí. Konečně se mu to podaří. Mirkovi ruce se před ním objeví s tubou gelu, chce si ho vzít, ale nesmlouvavý pohled, který je na něj vržen ho zastaví. Mirek to chce udělat sám. Jemně, jako by hladil čerstvě narozené kotě, roznese gel po celém jeho údu. Potom se položí zpátky. Opětovně rozevře nohy, kotníky si ho k sobě přitáhne.

Zikmund pomalu, aby mu neublížil, postupně zavrtává svojí erekci do hnízdečka rozkoše. Když je nadoraz, odhodí všechny svoje předsudky a strachy za hlavu. Slast si ho přitáhne k sobě do náruče a společně dovádí nejen sebe, ale i Mirka do svého ráje.

*
"Bydlíš sám?" zaznělo ne unaveně, spíš hodně uspokojeně, vedle Mirkovo hlavy.

"Hmm." Mladík se natočil tak, aby měl hlavu na Zikmundově nahém břiše. "Nevěřím ti, že jsem byl tvůj první, vedl sis zatraceně skvěle." Nadzdvihne se na lokti, prohlédne si spokojeného muže ležícího pod ním. "Chceš cigaretu? Mám docela chuť si zapálit."

"Kouříš doma?"

"Výjimečně, jen po sexu." Nahne se nad noční stolek, vytáhne krabičku cigaret, jednu zapálí. Potáhne si a předá ji Zikmundovi do prstů. Ten ji vděčně přijme. Leží společně, natažení přes celou postel. Zikmund s rukou pod hlavou, Mirek s hlavou na Zikmundově podbřišku, vyměňují si cigaretu. Ticho mezi nimi není vůbec špatné. Každý ve svých myšlenkách, vychutnávají si tu chvíli.

"Mám odjet?" Zikmund se chtě nechtě, musí zeptat. Ta myšlenka ho zavaluje svojí těžkostí už od doby, kdy si sundal kondom a zauzlíkoval ho.

"Pokud tu chceš zůstat, jsi u mě vítán, nevyhazuji tě." Přejede po nahém těle pod sebou. "A stejně to nechápu." Rozesměje se. Zikmundovi moment trvá, než mu dojde o čem mluví.

"Blbče." Zavalí ho svým tělem pod sebe. "Asi bych ti měl ukázat, že se dost rychle přizpůsobím dané situaci." Přetočí ho pod sebou na břicho, vyzdvihne ho kleku. Polibek vtisknutý na kříž je náznakem toho, že noc ještě neskončila, i když slunce začíná za okny vystrkovat své růžky.

*

Ruka šmátrající líně kolem sebe hledá ten krásný zdroj tepla, který se tak najednou odpojil. Nechtějí se mu otevírat oči.

"Hned přijdu." Polibek na rty a tiché kroky směřující pryč. O moment později se ozve spláchnutí záchodu. Zikmund zívne, posadí se na posteli. Je přikrytý pouze tenkou přikrývkou, do pokoje proudí čerstvý, teplý vzduch, které sem vpouští otevřené okno.

"Dobré ráno." Mirek oblečený ve volných kraťasech se posadí k němu, nechá mírný odstup, očekávaje, co se bude dít.

"Dobré…" stáhne si ho najednou Zikmund k sobě pro polibek. "To rozhodně je." Mirek se zasměje, očekával, že se najednou začne zběsile oblékat a vypadne bez pozdravu s nadávkami.

Po pořádném ranním polibku se od něj odtrhne, vykulí se z postele. "Budeš snídat?"

"Pokud ti nepřekážím? Klidně." Prázdný žaludek se sice ještě neozývá i zvukově, ale cítí, že je prázdný. Diví se, že mu není špatně, včera toho dost vypili, ale zase pak byli vzhůru dost dlouho na to, aby to ze sebe dostali…

"Nevíš, kde mám mobil?" Zavolá směrem ke kuchyňskému koutu.

"To netuším, zkus se podívat po svých věcech…" Zikmund vyleze, nabere svojí rovnováhu a prohrabe hromádky s oblečením, které vytvořili, když se tak zběsile svlékali. Nakonec ho najde v kapse u kalhot, kde ho taky nechal. Žádný nepřijatý hovor ho nečeká, při pohledu na hodiny zjistí, že jsou tři hodiny odpoledne. Přejde do kuchyně, kde přistihne Mirka, jak právě lije těsto na palačinky na rozžhavenou pánev. Přitiskne se k jeho nahé hrudi, ale překážejí mu kraťasy, jedním pohybem je shodí k zemi tak, že zůstanou ležet u kotníků. Rukama ho obejme kolem pasu.

"Jsi nějaký přítulný, nech mě to dovařit." Plácne ho hravě po ruce. Zikmund se s hraným ublížením za ruku drží. Potom se přiblíží podobně, jako když kočka číhá na svojí kořist a ukradne si polibek.

"Můžeš si dát sprchu, jestli chceš, já to zatím dodělám."

"Dobrý nápad…"

"Ručníky jsou ve skříňce pod umyvadlem." Plácne ho po nahém zadku a natáhne si své kraťasy.

"Bez nich ti to slušelo víc." Vyplázne na něj Zikmund jazyk a zapadne za dveře koupelny. Ještě zde nebyl, včera usnuli jako dvě batolata po vydatném jídle. Vytáhne si jeden z ručníků, které jsou v komínku vyskládané podle barev v dané skříňce. Vleze do sprcháče, aby na sebe pustil horkou vodu.

Potom bosý, pouze s osuškou kolem pasu vyjde ven. Ještě z něj teče voda, je mu jasné, že nebude pochválen.

"Zikmunde! Proč ses sakra neotřel?" káravý hlas.

"Míro, nekleje se. A neotřel jsem se, protože ty ses ještě nekoupal." S poťouchlým úsměvem a s těmi slovy, ho vtáhne do náruče.

"Jsi mokrej!" Mirek se ho snaží od sebe odlepit, ale Zikmundův stisk je pevný. Podlehne smíchu, který se rozlehne místností. Nechá se políbit. Cosi ho zatlačí do kyčle. "Tos neměl v noci dost?"

Zikmund o krok ustoupí, pokrčí rameny. "Ranní erekce." Přistane mu na hlavě utěrka se smíchem.

"Pojď jíst ty, erektore."

Usadí se k prostřenému stolu. Vůně palačinek prostoupí celým bytem. Marmeláda je domácí, to pozná i Zikmund. Spořádá jich pět, když se cítí nasycen.

"Paráda." Odfoukne si spokojeně a rozvalí se na židli. Ručník se mu povolí a tak ho přehodí přes opěradlo židle, na které sedí.

"Hele, to je obnažování na veřejnosti a kažení mravů mladších osob."

Zikmund se zakucká kávou, kterou právě dopravil k ústům.

"Na tobě je tedy co kazit, to máš pravdu."

"Hele jo, ty drzoune." Mirek mu skočí do klína, zahryzne se do krku.

"Hlavně mi nedělej cucfleky, nejen, že to nesnáším, ale taky se to nehodí na pozici mého zaměstnání."

"Neboj se." Uvelebí se pohodlněji v tom klíně, sáhne po sladké nutele. "Že bychom si udělali ze Zikmunda jednu palačinku?"

Zikmund prudce vstane, přidržujíc si Mirka v klíně. Překážejí mu ty kraťasy. Zavrčí, hodí mladíka do postele. Stáhne překážející kus látky. "Nadržený?" nevinná otázka hozená do větru. Ostré plácnutí po stehně. "Jauvajs!"

"To máš za to utahování." Nedá mu možnost odpovědět, zajme rty, do dlaně vezme a stiskne naběhnuté erekce, které se o sebe třou.

"Natěšený." Zamumlá do sladkého ouška.
 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Luczaida Luczaida | Web | 4. června 2012 v 18:06 | Reagovat

achjo, mě z tebe fakt jednou omejou a to nemluvím jen o této kapitole :P :D

2 yellow yellow | Web | 4. června 2012 v 18:14 | Reagovat

A teď mi jako řekni, co budeš dělat s Lukáškem? Přece ho nenecháš jen tak napospas Lídě? To bys mu přece nemohla udělat. Na druhou stranu se mi začíná líbit i Míra. :D Co třeba nějaká trojka? :D :D
Jen doufám, že to nějak vyřešíš do doby, než odjedu (i když to asi ne), protože jinak se asi zblázním a frida to se mnou nevydrží a utopí mě v moři. :D

3 Hug Hug | 4. června 2012 v 18:14 | Reagovat

Oj, to byla sladká kapitola! A moc milá.
Takže párování se nám mění? Hm, hm..proč ne?
A už se tím netrap, je to banalita a  tahle povídka je super!! :-*

4 YKW YKW | 4. června 2012 v 18:19 | Reagovat

[1]: tak promiń, ale hygiena by se neměla zase zanedbávat :-P :D

[2]: jsem přemýšlela, že bych ti to napsané poslala na mail, ale to ti asi stejně bude na prd, že? :D Hejky, trojka mě taky napadla :D čteš mi myšlenky? *zvědavá* kdy jedeš? Vidím to ještě na minimálně 10 kapitol plus 3 už jsou napsané :)

[3]: Děkuju :-*
Změna je život, no ne? :)

5 yellow yellow | Web | 4. června 2012 v 18:30 | Reagovat

[4]:Děkuji, že na mě takhle myslíš. :D Jednou za čas bych se na net mohla dostat, protože v hotelu by měla být ve společných prostorách wifi, takže povídku si určitě dočtu. Jen asi nebudu tak častým návštěvníkem, protože pravděpodobně nebudeme mít moc času.
No a jedeme buď 15. nebo 16., ještě nevím přesně, protože mně řekli jinou informaci než fride, takže ta teď zjišťuje, která z nich je platná.

6 YKW YKW | 4. června 2012 v 18:33 | Reagovat

[5]: tak to je k naštvání no... Myslím myslím, musím si předcházet své čtenáře ne :D budeš mi chybět :-P a tiše ti závidím :)

7 Justinka Justinka | Web | 4. června 2012 v 18:43 | Reagovat

Hihi, Zigi se nějak rozjel!:-)Po takovém půstu se není co divit. Ale přeju mu to! Jen pro Lukáška teskním!

8 Justinka Justinka | Web | 4. června 2012 v 18:46 | Reagovat

Tedy pro trojku bych rozhodně byla...:-P
*horlivě přikyvuje*

9 barbor barbor | 4. června 2012 v 19:02 | Reagovat

sú spolu skvelí :)tak som sa nasmiala. krásny párik. nebola by som proti, keby im to vyšlo. zigi si zaslúži niekoho, kto ho bude naozaj chcieť a nie niekoho, kto mu ublíži.

10 Jannay Jannay | 4. června 2012 v 19:25 | Reagovat

To se to rozjelo, čím dál lepší !

11 Leesil Leesil | 4. června 2012 v 20:22 | Reagovat

Hehe, trojka:-D

12 yellow yellow | Web | 4. června 2012 v 20:26 | Reagovat

[6]: :D Dobrý přístup. To já je radši nas*rám. :D :D
Mně taky budou tvoje povídky chybět, ale určitě sem nakouknu, jakmile se dostanu k netu, a pokud to bude možné, nechám tu i komentáře. A neboj, dřív než se naděješ, tak mě tu budeš mít zpět. :D
A jak tak koukám, tak jsem zase něco plácla, ono se to uchytilo, takže možná ještě budeš ráda, že ti tu nebudu oxidovat. :D

13 YKW YKW | 4. června 2012 v 20:37 | Reagovat

[12]: trojka se zalíbila všem :D asi budu muset něco splácat, Úchylové!! :D :D

14 Katharine Colt Katharine Colt | Web | 4. června 2012 v 20:42 | Reagovat

No..! S Lukáškem jsi mě celkem naštvala.. Takové naděje nám dát a pak udělat.. tohle! :D  
V téhle kapitole mi Mirek přišel strašně sympatický. Ale, jak už jsem ti psala, bojím se, že jej odepíšeš stejně rychle jako Lukáška. Ale co..! :D I kdyby.. Chvilu budu naštvaná, pak se objeví někdo další.. Pak Zigimu bude padesát, pořád sám.. Půjde na návštěvu do domova důchodů, tam potká nějakého borce... Aaa! Sakra.. To jsem v jiné povídce.. :D Gomene.. :D
No! Prostě budu čekat na další kapitolu a trápit se nad tím, že tady asi nebudu, jak Vzplanutí ukončíš.. Aaa! Debilní turisťák. Sere mě čím dál víc. :( Řeknu příteli ať mi to posílá SMSkou.. :DDD Fajn.. To by asi neprošlo *píská si* :D
No nic! Já idu pryč odtud.. :D Už nevím co jsem chtěla dělat. Ale třeba na to přijdu :D

15 neru-chan neru-chan | 5. června 2012 v 23:32 | Reagovat

a stěžuje si snad někdo? *kuk kolem* neřekla bych ale Luky by taky s někým mohl být! Rozhodně se tam nemihl jen tak (na to tě známe až moc dobře) :D
Děkuji za věnování k 15 kapitole (opožděně, vím)
Takže BOZ bude? *nadějně*
ale já chci pokračování ZigixMíra! *-*
:D
hajaku dál ^^

16 keishatko keishatko | Web | 6. června 2012 v 0:51 | Reagovat

pekne sa nám to vyvíja..je mi Lukyho ľúto, ale Mirek sa mi páči...dúfam, že nesklame :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama