Vzplanutí {17}

4. června 2012 v 9:00 | you-kNow-Who |  Vzplanutí

Pochybuji, že 18+, tak alespoň 12+ pro polibkáře :D (ještě nikdy 12+ nepoužila)

17. kapitola

Podívá se směrem, ze kterého ruka přicupitala na jeho nohu. Mirek se dívá do stolu, ale moc dobře si uvědomuje, co dělá. Pije tak, aby si udržel čistou mysl. Zikmund se svými prsty dotkne těch jeho. Zvědavý pohled: co na to říkáš?

Usměje se, vlastně… proč ne. Je mladý, nadržený. Může si užívat, jak chce. Klidně by na Lukáška i počkal, ale ta nejistota ho dost tížila a nechtěl někomu dělat jen zkušebního panáka. Tady si byl jistý, že ho Mirek opravdu chce.

"Tak lidi, my půjdeme, Zigi, přidáš se nebo budeš ještě pokračovat?" Radek obrátí na Zikmunda, neujde mu ze stoje, že se ty dva lehce dotýkají konečky prstů. Nadzvedne obočí, ale nekomentuje to.

"Asi by se hodilo, abych šel s vámi, když už u vás spím." Zazubí se, i když se mu zrovna nikam jít nechce.

"To je v pohodě. Hele, tady máš klíče, opovaž se je ztratit! Ustláno máš dole v obýváku, prostě půjdeš rovně, to potkáš…" mávne rukou, vytáhne Kláru za ruku k sobě.

"Díky, možná vystřízlivím natolik, že bych i domů dojel… Pít už nebudu."

"Jak chceš, Zigi, náš dům je ti otevřen, klíče mi pak vrátíš…"

"Jasně, díky Radku. Kláro, rád jsem tě poznal."

"I já tebe, Zikmunde." Mrkne na něj, což vyvolá mírné zakabonění v Radkově tváři. Klára se k němu otočí, aby ho poplácala po nafouknuté tvářičce. "Moc se nekaboň, manžílku." Líbne ho na rty a s dvojitým, "mějte se" je opustí.

Kluci odejdou tancovat na parket a po chvíli se u jejich stolu zastaví i nějaký týpek, kterého zaujme Petřino poprsí. Se slinou u pusy a pohledem hluboko v žlábku si odvede na parket, kde ji pěkně nestydatě osahává. Mirek se Zikmundem to tiše sledují. Po chvíli vybuchnou smíchy. Zajímavé námluvy. Zikmund si je vědom těla, které se na něj jemně natiskne.

"Nechtěl by sis taky zatančit?" tichá prosba ho překvapí. "Neboj se, všichni jsou tak pod párou, že si to zítra ani neuvědomí…"

"Já se za to nestydím, Mirku." Vytáhne ho za ruku na parket, přitiskne k sobě. Ruce omotají jeho boky. Pomalé pohupování do rytmu hudby, nesmělý pohled. Tenhle kluk je vážně roztomilý. A úžasně zkušený. Skloní se, přitiskne své rty na ty Mirkovo, mladík nejdřív moment nereaguje, než se vzpamatuje a přidá se do jazykového souboje.

"No, no, no, chlapci." Pobavený Jakub s Ondřejem v náruči, až příliš střízliví se kolem nich propletou. "Pokud jste nevečeřeli, vím o jednom bistru…" Zikmund na ně zůstane zírat. Jak? Ondra na něj mrkne. Pokrčí rameny a pak mu ukáže dlaň. Na prsteníčku je prsten z bílého zlata. Kdyby nebyl vychovaný, spadne mu neslušně brada. Zakroutí hlavou. Lehce červený, roztomilý, Mirek, se ho drží za košili jako by byl jeho záchranná vesta. Prohrábne mu vlasy. Miluje prohrabávání cizích vlasů. Znovu se skloní, ukradne polibek.

"Nemyslím, že by chtěli jíst, Kubí. Spíš hodinovej hotel." Pobavený Ondra si přitáhne svého přítele do náruče a nenechá se zahanbit, když ho jemně, zamilovaně políbí.

Zikmund vydechne. "Nevypadneme?" zamumlá tiše do roztomilého ouška, které zakousne. Mirek se pod ním lehce oklepe, přes záda mu přejede husí kůže, když horký dech ovane jeho citlivé ucho. Přikývnutí.

"Kam? Mám tu auto…"

"Mám svůj vlastní byt, chceš?" Mirek si skousne rty, čekaje na kladnou odpověď. Zikmund vidí tu naději v jeho očích a nemůže odolat.

"Rád." Je odměněn úsměvem a nesmělým líbnutím na rty.

"Mějte se kluci." Nečekají na pobavenou odpověď, která se ozve od tančícího páru. Zikmund ho protáhne davem, není nadržený zase tak moc, ale Mirek se mu líbí a on Mirkovi očividně taky. Byl by hlupák, kdyby ho nechal stát uprostřed parketu.

"Pojedu pomalu, abych neupoutal pozornost policajtů, přeci jen bych nadejchal nějakou tu promili…" Dovede si ho k autu, ale Mirek ho o něj opře, lapí rty do svých.

"Jak je libo, pane řidiči."

"Tak šup, nasedat." Rozverně plácne Mirka po zadečku, podrží dveře od spolujezdce.

"Asi se máš docela dobře co?"

"Jo… firma se mi skvěle rozjela, nestěžuju si." Nenápadně pohladí volant svého miláčka, tak dlouho na něj šetřil. "Bydlíš daleko?"

"Ne, je to jen kousek odtud. Navedu tě."


O pár minut později už zastavují bez policejní prohlídky u vysokého paneláku. Mirek stiskne číslo osm.

"Až nahoře?" Nadzdvihne obočí.

"Podkroví. Mám rád výhled." Pokrčí rameny jako by se nic nedělo.

"To chápu. Já sháněl byt s balkónem. Každej jsme nějakej." Přitiskne ho na výtahové zrcadlo, zadívá se do očí. Nejsou to ty krásné dvojbarevné, ale hnědé čokolády, které ho objímají pohledem, jsou stejně okouzlující. Pohladí ho po tváři.

"Romantika?" Pobaveně se uculí Mirek, sleduje Zikmundovo reakce. Není divný, jen chce. A jeho chtíč je velký, cítí ho na stehně už od doby, co začali v baru tančit.

"Hmm," zabrouká jemně. "Jsi sexy." ruka sjede na zadeček v momentě, kdy výtah s cinknutím zastaví.

"Pojď. Mám velkou postel." Nechá se za ruku vytáhnout. Jediné dveře tady na patře a jsou očividně Mirkovo. Naskytne se mu pohled na moderně zařízený podkrovní byt. V podstatě je rozdělen jen příčkami, aby v ložnici vytvářel trochu soukromí.

"Máš to tady hezké."

"Díky, dáš si něco k pití?" rozsvítí pouze bodová světla, která místnost prosvětlí příjemným světlem.

"Něco studeného máš?"

"Jasně, džus, pivo, kolu."

"Tak džus, prosím." Usadí se na pohodlný gauč. Pohled mu upoutají obrazy rozvěšené po stěnách. "Tvoje práce?"

"Ne, ségry, ona fotí a fotografie potom tahle upravuje… Nepřesuneme se do ložnice?" Podá mu orosenou sklenici s džusem, nakloněný přeš opěradlo gauče.

"Asi bych ti měl něco říct… Neposadíš se?"

Mirek se zarazí. Říct? Co? Uposlechne, posadí se na gauč vedle Zikmunda, nohu složí pod sebe, aby mu seděl čelem.

"Víš… Nemám tušení, co si o mně myslíš, ale měl bys vědět, že to, co se stalo dneska… Pokud to dotáhneme do konce tak to bude můj první sex s klukem vůbec. Mám složitou historii, kdy jsem musel žít s ženou a… To, že jsem gay, jsem si začal uvědomovat až později. Proto chci, aby to věděl dřív, než na to skočíme a pak se něco nepodaří."

Mirek zůstane ohromeně zírat, neslušně s pootevřenými ústy. Oči těkají po celé Zikmundově postavě. Polkne.

"Děláš si srandu?"

Zikmund zakroutí hlavou. "Bohužel."

"Chceš mi říct, že jsi ve svém věku panic?" Otázka vyřčená nahlas vyzní opravdu udiveně. Že to byla hloupá otázka, si Mirek uvědomí v momentě, kdy se Zikmund před ním zakaboní. "Ne, promiň, já… Jsem překvapený. Celý večer ses choval tak sebejistě. Nepochyboval jsem o tom, že by tvou postelí prošlo víc mužů, přede mnou." Odmlčí se, ústa pořád otevřená. Pak sebou plácne do gauče. Odmlčí se.

"Chápu, že s panicem nic mít nechceš. Asi bych měl jít." Položí sklenici na stůl, ale je zastaven rukou na předloktí než se stihne zvednout.

"To nechci, nechci, abys odcházel, fakt se mi líbíš. Ale seš si jistej, že o to chceš přijít semnou? Ne, že by mi to vadilo…" zazubí se na něj. Zkoumavý pohled. Zikmund se usměje, povalí ho pod sebe.

"Nemyslíš, že už jsem čekal dlouho?"

Horlivé přitakání. "Myslím, že jsi o hodně přišel a měl bys to dohnat." Než stihne jakkoliv odpovědět, je uvězněn v pevném objetí se rty líbajícími ty jeho.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 yellow yellow | Web | 4. června 2012 v 10:39 | Reagovat

A co ten v tom fotoalbu? S tím nic neměl? *tváří se mírně zmateně*

2 barbor barbor | 4. června 2012 v 10:41 | Reagovat

má to veľmi zaujímavý vývoj, veľmi. zigi má s lukášom pravdu, tak prečo potom nie mirek? boli spolu roztomilí na tom parkete. už sa neviem dočkať ďalšej časti. tento cyklus žeriem od prvej časti a keď vidím ďalšiu, musím ju okamžite prečítať.som rada, že je zigi taký, aký je. možno niektorí súhlasiť nebudú, ale páči sa mi jeho chovanie. prečo čakať a žiť v neistote, keď možno dokáže nájsť to isté u niekoho iného. a keď nie to isté, tak aspoň podobné. ale zasa chcela by som, aby sa do deja vrátil pomaly aj lukáš a uvedomil si, čo urobil. a s kým zigi skončí? to mi je popravde jedno. nech je šťastný

3 Hug Hug | 4. června 2012 v 11:47 | Reagovat

No, ten kluk na fotce mi taky vrtá hlavou.. To se asi teprv rozmotá.
Já být na Zigiho místě, tak do toho asi jdu, ale byla bych hoodně nervózní!!
A kdo říká, že když se s Mírou vyspí, tak musí skončit spolu? Jen ať hezky natrénuje, aby se to pak Lukášovi líbílo :D

4 Justinka Justinka | Web | 4. června 2012 v 11:58 | Reagovat

Taky jsem mírně zmatená, Zigi je tak sebejistý, že tohle by člověk nečekal. Co by ale naopak čekal po takovém rozvodu, že se utrhne ze řetězu a vyzkouší co jde, Míra vypadá na zkušeného učitele...:D
Ale jak říká Hug, pak ať se hezky vrátí k Lukáškovi, aby mohl zase zaučit on jeho... Koloběh života, to je jistý!:D

5 Wieka Wieka | 4. června 2012 v 12:04 | Reagovat

hmm ... panic.. O.o no, ja myslela že už někooho měl...
no, ked chce... bránit mu nemožem ...
stej som napnutá ako sa to vyvrbí...

6 Luczaida Luczaida | Web | 4. června 2012 v 16:20 | Reagovat

Mně ten Mirkův podkrovní byt připadá jako loft jednoho strašně krásnýho chlapa z jednoho seriálu, nenechala ses inspirovat? :D :D

Hej víš co? já jsem se s tím smířila. On si zašuká tady, zatím se Lukáš rozmyslí, a pak se spolu dají dohromady, žádnej problém! :D

7 YKW YKW | 4. června 2012 v 17:18 | Reagovat

[1]: a do prdele. Na toho jsem úplně zapomněla. ňuhůůů asi to jdu přepsat :D Pardon :(

8 YKW YKW | 4. června 2012 v 17:21 | Reagovat

[3]: [4]: moc moc se omlouvám za zmatky, vážně mě to vůbec nedošlo (moc práce), ale napadlo mě něco, čím bych to mohla změnit a opravit svou chybu WACHACHA :D nebojte se *červená se* chyba je na mojí straně, ale já jí napravím! Slibuju :-* nezlobte se :(

9 Hug Hug | 4. června 2012 v 17:53 | Reagovat

[8]:  V pohodě, Voldy. Při frekvenci, se kterou přidáváš kapitoly, se nějaký ten překlep toleruje ;-) Ale kdybys to mermomocí chtěla nějak odčinit, tak další kapitola BOZ by to vyžehlit mohla O:-) (Už se mi po Kazim začíný stýskat)
Teď jsem ještě zvědavá, jak z toho vybruslíš. Sama si už v hlavě skládám, jak bys to mohla vyřešit. Uvidíme, jestli se trefím :-)

10 YKW YKW | 4. června 2012 v 18:23 | Reagovat

[9]: psala jsem to včera o chvilce pauzy mezi učením a trošku to nevyšlo... Ono, uč se psychologii a k tomu přemejšlej nad příběhem, když už máš v hlavě "psycho", invaze psych. Ááááá :D BoZ plánuju tento týden... Do pátku je nastavené Vzplanutí, ale možná ho ještě přenastavím :-P proto se mi to popletlo...

11 keishatko keishatko | Web | 6. června 2012 v 0:43 | Reagovat

sakra sakra :D teším sa na pokračovanie :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama