Napiš si o povídku

20. června 2012 v 10:07 | you-kNow-Who |  Vzkazy
Musím se omluvit, že nic nepíši, ale učím se na zkoušky a nestíhám myslet :D to, co píši, je jen prázdninová povídka, která bude - až o prázdninách :D

Takže vám dávám jedinečnou šanci napsat si o povídku (jednorázovku nebo více rázovku, jak mě to chytne) podle vašeho gusta.

Podmínkou je:
- napsat o čem by měla být (píši originály)
- popis postav, věk, zájmy atd.
- pokud chcete - jména postav
- stručně, co byste si tak představovali

Děkuji všem, kteří se zapojí, protože mi to usnadní práci ve vymýšlení příběhu a vy nebudete muset čekat ;) Budu vám moc vděčná. Netušíte jak. Vaše názory, připomínky a podmínky povídek, které byste chtěli, pište do komentářů :)

Voldy
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 natt natt | 20. června 2012 v 12:10 | Reagovat

- vzťah žiaka a učiteľa
- učiteľ- 28
          učí francuštinu a angličtinu, je známi tým, že nerobí medzi žiakmi rozdieli, jeho rodina ho pre jeho orientaciu odvrhla, rád pláva ale inak je drevo :D plynulo rozpráva skoro 20 jazykmi (ktorymi nieje podstatné :D)
- žiak- 19(maturitny ročník)
        bohatý synáčik, ktorý vždy dostane to čo chce, je inteligentný ale záleží na nalade, jeho známky sú bud 5 alebo 1, jeho otec však vždy vybaví všetko potrebne, miluje bojové športy(neviem ktorý je ti známi tak nejaký pls vyber) a je v nich dobrý
- mena pls vymysli ty
- čo sa zapletky týka nemam nejake presne ,,požiadavky" ale chela by som aby bol učitel submisiv(zo začiatku by mu to nebolo po vôli) a aby sa tam nejak zaplietla jeho rodina(niečo vzmysle že potrebuju peniaze tak si nanho odrazu spomenuli do čoho by zasiahol prave naš žiak)

2 natt natt | 20. června 2012 v 12:11 | Reagovat

[1]: dopredu dakujem

3 Tamias Tamias | Web | 20. června 2012 v 13:10 | Reagovat

- upír  a člověk
- úpír popis tu máš obrázek http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2012/137/a/3/i_don__t_care_by_leejun35-d502c2r.jpg věk kdo by to počítal, kdyš se pořád mění, ale pár století už to bude, má rád kvalitní červené víno
člověk no to nevím bude mu kolem 20, pracuje v knihovně a miluje historii.
- jména no to bude oříšek, ale upír by mohl být Antero a člověk Lukas (příjmení po mě nechtěj, no přemýšlím, přemýšlím a bude to) Lahtinen
- a teď to nejtěší zápletka no mohly by se potkat v knihovně a Lukase by zajímal ten tajemný muž co se tam objevuje a vlastně ho potkává na různých místech až podezřele často. Seznámí se a on postupně odhaluje jeho tajemství.

4 Hug Hug | 20. června 2012 v 15:00 | Reagovat

Ooo, tomu se říká nabídka!! Ale předpokládám, že si budeš vybírat a nenapíšeš povídku na každý návrh :D
Mně se v hlavě honí hodně nápadů, ale většina mi přijde dost ohraná. Znáš to, dvojice jako nevlastní bratři, kluk a přítel jeho matky, nejlepší kamarádi, největší nepřátelé, žák a učitel..to už tu všechno tak nějak bylo. A je pravda, že ty většinou vybíráš dvojice netradiční. A to se mi právě líbí!

Ale já asi nejsem schopná vymyslet úplně origoš námět, za což se omlouvám a píšu ho sem jen z touhy vlastního uspokojení, že jsem nepropásla šanci.
Tedy:

- evangelický farář a místní mladík (Všem, které dané téma pohoršuje se předem omlouvám.)
- Farář je muž kolem 37 let, není na první pohled krasavec, ale má svoje kouzlo a neuvěřitelné charisma. Ochotně se zapojuje do chodu města, pomáhá pořádat veřejné akce, ale od lidí si drží svým způsobem odstup. Při kontaktu s nimi je milý, ale trochu chladný.
- Mladík, čestvě 17. Úplně obyčejný kluk, trochu plachý, ale rychle se otrká. Miluje přírodu a rád jezdí na vodu. O své sexuální orientaci pochybuje. Jediné co ví jistě je fakt, že se zamiloval do faráře. Neví, jak si s tím poradit, tak se faráři jednou svěří při zpovědi. Jak s tím oba naloží? To už bych nechala na tobě.
- a co bych si tak představovala je asi ze zadání zřejmé :D. Prostě nějak vymyslet, jak se k sobě budou ti dva dostávat. Hlavně bych tě poprosila o hepáček (chápu, že u takového zadání to asi půjde složitě), nebo aspoň neutrál. Žádný badend prosím!

Díky!!

5 Mei Mei | E-mail | 20. června 2012 v 15:28 | Reagovat

Hah.....ja sa pridám trošku no...
mne by sa páčilo niečo ako že...skoro nevlastní bratia?
trebars rodičia sa idu brať oni z tým nesúhlasia doslova sa neznášaju, môžu mať aj ineho surodenca jeden z nich.......až potom ten starší chce ochraniť "Bračeka" pred nejakou partiou no čase sa začnu mať radi
vek postav a ja viem 16 a 19rokov??
tak to je moj nápad :D

6 Luczaida Luczaida | Web | 20. června 2012 v 18:37 | Reagovat

[4]: homosexuální Ptáci v trní? :D Já teda žádný návrh nemám, ale jestli tuhle povídku opravdu napíšeš, tak ti budu vděčná. Ten nápad mě docela zaujal a pohoršená bych se určitě necítila jakožto ateista :D 3up, honem do toho, už se těším! :D Bohdan, muhaha :D :D :D

7 yellow yellow | 20. června 2012 v 18:40 | Reagovat

[4]: Jo! Jo! Jo! Prosím!

8 Leesil Leesil | 20. června 2012 v 20:42 | Reagovat

Já mám taky návrh, bylo by fajn, kdybys ho zpracovala:-)

Takže...
Severokorejský uprchlík (chlapec kolem šestnácti let) uteče z koncentračního tábora a podaří se mu uprchnout se Severní Koreje do Číny. A za čínskou hranicí ho "odchytí" dobrodruh a ochránce lidských práv z Evropy (mohl by to být Brit), který se potloukal poblíž Korejsko-Čínské hranice. S chlapcem se sblíží a naplánuje chlapcův "únos" do Evropy. Musí chlapci vyřídit doklady a celkově mu pomoct, aby se mohl postavit na vlastní nohy a začít žít jako člověk... Ti dva se do sebe zamilují...

Evropan by se jmenoval Daniel Smith, bylo by mu cca třicet, měl by dlouhé blonďaté vlasy, modré oči a byl by to milý chlap. Pochází z bohaté rodiny a otec mu pomáhá financovat jeho "záchranné" akce.

Sverokorejec by se jmenoval Kim Jae Sung (Kim je příjmení, Jae Sung je křestní jméno, přátelé mu říkají Sungie), bylo by mu šestnáct, v koncetračním táboře mu zemřeli všichni příbuzní a zůstal na světě úplně sám. Jae Sung je milé, ale ustrašené stvoření s krásnýma velkýma očima, ale je velký bojovník, o život se chce porvat a chce žít jako lidská bytost.

Já vím, že je to dost těžké téma, ale kdyby ses do toho chtěla pustit, byla bych ráda - případné dotazy nebo upřesnění bych samozřejmě poskytla:-)

9 YKW YKW | 20. června 2012 v 21:57 | Reagovat

Zapomněla jsem asi napsat témata, která psát nebudu, nenapadlo mne, že budete tak - nápadité - Předem se omlouvám, ale na něco já prostě nemám.

[1]: natt, jsem moc ráda, že jsi napsala. A hned jako první, ale musím s lítostí oznámit, že toto psát nebudu. Nemám ráda párování učitel/žák, kdysi mi to dost povídek zhnusilo a opravdu se mi nechce o tom psát. Bylo by to jako utrpení. Tak se nzlob. POkud však přijdeš s jiným tématem, budu nad tím přemýšlet ;)

[8]: Leesil, ráda bych splnila tvé přání, ale nezlob se. Téma koncentráku a té doby opravdu psát nebudu. Na to si moc vážím těch lidí, kteří to přežili a ani bych takovou povídku nečetla. Klidně bych s tebou diskutovala a psala, ale ne na takové téma. Nezlob se na mě. Některé věci by měli zůstat tak, jak jsou a nikdo by se v nich neměl šťourat. Čímž tě nechci nějak urazit, to vůbec ne, ale pochop mne, prosím.

Jakékoliv jiné návrhy pořád přijímám. Již něco píši, je překvapení - co, ale snad se vám to bude líbit...

10 yellow yellow | Web | 20. června 2012 v 22:14 | Reagovat

My tu máme jednoho takovýho šílenýho číšníka, který by byl absolutně fenomenální postavou. :D Jmenuje se Berry, má rezatý vlasy a je skoro plešatej, má šílenej smysl pro humor a vsadila bych se, že je gay. A pořád nadává, ale ne ve zlým. Z fridy se po leštění slánek stala "horny cow" a z jedný kamarádky "dirty old whore". A je fakt neskutečně zaměřenej na sex. Včera nám tam tam po večeři vykládal o "sucking someone's cock"! No jak má tohle někdo přežít?! :D Ale při práci je nejvíc precizní a seriózní! A mohl by to táhnout třeba s naším šéfem, až na to, že ten podle toho, jak mě pořád objímá a jak mu sklouzává ručka, na ženský. :D Nebo s naší pokojsou Dalem, ale ten má prej přítele, tak má asi smůlu. :D

Ehm... Ne tohle v žádným případě nepiš! To bych se asi musela jít utopit do moře, protože to bych nerozdejchala.

Ale třeba by jedna z těch postav mohl být někdo, kdo v práci je strašně seriózní a precizní, a pak žije druhej život mimo práci. Jeho přátelé ho znají jako někoho jinýho, než jak se chová v práci.

A nic proti Leesil, ale to prosím nepiš.

11 Hug Hug | 20. června 2012 v 22:15 | Reagovat

Ještě mě napadlo, co třeba napsat o tlouštíkovi a klukovi co ho šikanuje,  ale kvůli zapeklité životní situaci jsou nuceni spolu vycházet? Ale počkat..TO UŽ PŘECI PÍŠEŠ!!! Ehm,tedy...prosím prosím, smutně koukám, nebyla by tam pro nás další kapitola BoZ??

12 Hug Hug | 20. června 2012 v 22:27 | Reagovat

[10]::D Docela se bavím! Jé, to musí být týpek :D Ale zase je profesionál a to se cení. A nenudíte se, což je taky bod navíc.
Tobě už taky vymyslel nějakou přezdívku?

13 barbor barbor | 20. června 2012 v 22:42 | Reagovat

taaakže. tuho tuho som uvažovala a neviem, či som aj niečo schopné vymyslela. bude to párik, ktorý je už nejakú tú dobu spolu. majú spoločný domček, psa a majú sa fajn, až na to, že jeden z nich má maličké tajomstvo. to tajomstvo prezradím o chvíľku :D no majú tak 27 a 28. mená, hmmm. tvrdý oriešok. Milan a Daniel. Milan, keď mal 22, je to ten starší, tak bol po rozchode so svojím priateľom zúfalý a vyspal sa s babou. no a ona otehotnela. prispieval jej, ale ona ho k dcérke nechcela pustiť, tak ju nikdy nevidel, ale tá žena zomrela a tá mala má prísť. tak uvažuje, ako to povedať priateľovi. nechcem cyklus. len proste zmena jeho správania a príchod tej malej.

14 YKW YKW | 20. června 2012 v 22:50 | Reagovat

[10]: no dobrá, dobrá :D tak já třba něco sesmolím :-P moc se nenuď, zatím si užívej ;) a díky, že se ozýváš

[11]: a no tak dobře, já se pokím něco napsat i na toto téma :D dostala jsi mě, fakt, že jo. To se ti povedlo *palec nahoru*. Díky ;)

15 Hug Hug | 20. června 2012 v 22:53 | Reagovat

[13]: Hezky! Ještě mě napadlo mít ten pár o něco starší a synek (ne dcera) by se nám zamiloval do tatínkova přítele. Pohádka plná gayů :D :D

16 YKW YKW | 20. června 2012 v 23:02 | Reagovat

[15]: Haha :D úchylové se projevujou :D máš podobný nápady jako já :D díky :D určitě se inspiruju ;)

17 yellow yellow | Web | 20. června 2012 v 23:35 | Reagovat

[12]:Zatím ne, mně zatím jen asi tisíckrát zkomalil jméno.

[13]: Dobrý nápad.

[14]: :D To víš, déšť, volna a frida na službě. :D A pořád jsme na hotelu, takže tu máme wifi. Ale na konci týdne nebo na začátku dalšího se stěhujeme a tam už wifi není. Ale asi si nějakej internet pořídíme.

18 yellow yellow | Web | 20. června 2012 v 23:41 | Reagovat

A frida, která právě přišla z šichty vzkazuje, že by si nápad od barbor taky přečetla. A asi i toho kněze. :)
Btw. myslíš, že bys mohla pomalu začít přidávat ty starší povídky nebo mi je třeba poslat mailem? *dělá psí čůčo* frida by si je ráda přečetla. :)

19 YKW YKW | 20. června 2012 v 23:52 | Reagovat

[18]: přidávat mohu, poslat nemohu, nejsou dané do celku :D jsem strašný bordelář co se týče kapitol *neviňátko*, kterou chcete první? Mohu začít hned ;)

20 YKW YKW | 21. června 2012 v 0:00 | Reagovat

[18]: něco jsem ti poslala, mrkni na to a dej vědět ;)

21 Luczaida Luczaida | Web | 21. června 2012 v 0:57 | Reagovat

[15]: A sakra, jaktože mě to napadlo taky!? :D :D :D

22 frux frux | Web | 21. června 2012 v 18:38 | Reagovat

Když já nemám žádný návrh. všechno, co mě napadlo už jsem si rozepsala :-( ale přidávám se k nápadu Bárb. Zamlouvá se mi ze všech nejvíc :-)

23 Sanasami Sanasami | 22. června 2012 v 10:42 | Reagovat

mafian a študent

mafián 25-26, študent 18-19( pri vyrábajúci si fotením do novín)..asi vieš kde to smeruje :D ..je to jedna z mojích obľúbeních mang ale nechcem aby si písala doslova to čo v nej je ale použila svoju fantáziu

no moja fantázia je veľmi veľká ale hlavne sa mi páči niečo na ten spôsob, niečo v tom zmysle , že si študenta mafián vyhliadne pri niakej príležitosti a bude sa ho snažiť získať podobrom a ak to nepôjde po zlom

24 ada ada | 22. června 2012 v 17:18 | Reagovat

dvojčata
viem treba aj popis, nič ma nenapadá jednoducho dvojčata

25 ada ada | 22. června 2012 v 17:57 | Reagovat

[24]: Už viem moznáš Mangu The one ?
Bratia Eros a Angus modelingoví svet

26 natt natt | 23. června 2012 v 18:57 | Reagovat

[9]: nevadí mi to, naopak oceňujem že si ma upozornila :*
chvílu som rozmýšľala nad novým návrhom a chcela by som ťa poprosiť o:
dej by sa odohrával na olympíjskych hrách(to je jedno kde) a hlavné postavy by boli športovci, ako ,,ukeho" by som rada Johnnyho Weira(je to americký krasokorčuliar) a toho druhého kludne vyber alebo vymysli ty :D Weir sa za svoju orientáciu nehanbí a dajme tomu že by to niekomu nevyhovovalo a ten niekto iný :D by mu pomohol

27 Hug Hug | 23. června 2012 v 20:43 | Reagovat

Omlouvám se, že už ti tu zase oxiduju :D Dnes mi hlavou prolétlo další téma na jednorázovku, tak ti ho sem dám, i když už je to asi jedno.

- pár: Tonda a Matěj
- Tony: 18 let, panic, stydlín, introvert, moc by si přál vztah, ale už dávno pochopil, že se svou povahou se neodváží nikoho oslovit a věří, že o něj by stejně nikdo nestál. Usmyslí si proto, že si objedná profesionála, který by ho zaučil. Třeba pak získá trochu sebevědomí, doufá.

...no, a tady se mi myšlenky trochu rozchází:

Varianta A:
- Matěj, 19, měl už dva sexuální partnery, ale minimálně půl roku je na suchu. Kamárád mu jako dárek k maturitě objedná profesionálního spodka. Po tak dlouhé době bez sexu na to Matěj naonec kývne.

Varianta B:
- Matěj, 26, workoholik, který se nechce zdržovat vztahy a tak už dlouho využívá specializované agentury, která mu vždy pošle chlapce přesně podle jeho chuti. Je to seme jak stehno, umí to vážně skvěle, ale už delší dobu mu při sexu něco chybí. Jen neví co..

- zápletka je nasnadě, v agentuře dojde k omylu. Oba chlapce pošle do jednoho hotelového pokoje, aniž by jim byl poslán profesionál. Kluci si tak myslí, že profík je ten druhý. A jak to skončí? Doufám, že nocí plnou sexu :D

Já jsem vážně úchyl :D

28 kana~♥~ kana~♥~ | Web | 24. června 2012 v 16:10 | Reagovat

Podmínkou je:
- démon a anděl
- démon: Sebastian, 20 let,uke, hlavní démon, vysoký, opálený, stříbrné dlouhé vlasy, zelené oči, impulzivní, trochu hádavý, šerm, milování
anděl: Rafael, 25 let, seme, archanděl, vysoký,bledší stín kůže, žerné dlouhé vlasy a zlaté oči, tichý, s chladnou hlavou, čtení, ale miluje milování se sebastianem
- Sebastian, Rafael, Michael(Rafův bratr)
-sebastian by mohl být rafaelův vězeň. vzal ho k sobě po tom, co na ně zaútočili démoni a jeho jediného dostali živého. sebastian párkrát uteče, ale michael nebo rafael ho vždy dovedou zpět, rafa už to utíkání štvě a jelikož nepromluví a úkrytu démonů, tak ho k tomu chce donutit a vyspí se s ním. bohužel se to oboum zalíbí a po čase se do sebe zamilují a nějaký úkryt démonů už řešit nebudou
//pokud něco někam přidáš tak můžeš :-)

29 neru-chan neru-chan | 28. června 2012 v 12:38 | Reagovat

nápady by i byly :D
dva plavčíci - buď jeden a jeden "utopenec" nebo oba
španělsko - toreador/ři, tanečníci tanga
podmínka: musí tam být zmíněno Španělsko ^^
postavy: dva kluci fuuu tak kolem 20-25 ^^
je t jen nástin :D se zbytkem si dělej co chceš ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama